Starcie królów [wersja ilustrowana]

Starcie królów [wersja ilustrowana]

Autor: George R.R. Martin

To specjalne wydanie Starcia królow. ze wstępem Bernarda Cornwella. opublikowane dla uczczenia dwudziestej rocznicy narodzin sławnego cyklu. zawiera szereg kolorowych. a także ponad dwadzieścia czarno‑białych ilustracji autorstwa Lauren K. Cannon. Ilustracje przydają nowego życia temu arcydziełu fantasy. które stało się prawdziwym kulturowym fenomenem. Tajemnice. intrygi. romantyzm i przygody wypełniające sagę stają przed oczyma czytelnika żywe jak nigdy dotąd.

STARCIE KRÓLÓW

EDYCJA ILUSTROWANA

Żelazny Tron jednoczył Zachodnie Królestwa aż do śmierci króla Roberta. Wdowa jednak zdradziła królewskie ideały. bracia wszczęli wojnę. a Sansa została narzeczoną mordercy ojca. który teraz okrzyknął sie królem.Zresztą. w każdym z królestw. od Smoczej Wyspy po Koniec Burzy. dawni wasale Żelaznego Tronu ogłaszają się królami.

Pewnego dnia z Cytadeli przylatuje biały kruk. przynosząc zapowiedź końca lata. jakie pamiętali żyjący ludzie. Najgroźniejszym wrogiem dla wszystkich bez wyjątku może okazać się nadciągająca zima…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 63


Filipek i rodzeństwo

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Filipek z utęsknieniem czeka na narodziny rodzeństwa. Nie jest to łatwe. bo tata zachowuje się jak półwariat z Zielonego Osiedla Twoich Marzeń. a mama jest zbyt zajęta przepełnianiem się optymizmem. by poświęcić czas swojemu odchowanemu dziecku Filipkowi.

Ten niepoprawny łobuziak. którym już chyba nikt z rodziny się nie interesuje.stacza ostatnią bójkę w roku szkolnym w imieniu nienarodzonej siostry (w końcu nikt nie będzie jej wyzywał od embrionów!) i przesuwa dziadka Zbyszka wraz z kanapą do pokoju babci Niusi.

Co wyniknie z tych przedporodowych psot? Przeczytajcie i dowiedzcie się sami!

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 22.9


ISBN

9788364648465: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/henryk-wojciech-karpinski-180401u

Cena:


ISBN

9788324264025: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/pogoda-dla-polski-kraj-katolicyzm-kultura-szostkiewicz-adam-177764u

Cena:


ISBN

9788381477048: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/oh-my-god-sezon-liceum-vera-york-177513u

Cena:szluz, haj lajf, złączeni zemstą doci, nie puszczaj mojej dłoni, inetta jędrasik-jankowska, pranie mozgu, superfood po polsku, książki o zarządzaniu zespołem, fandom pl, krowa niebiańska, kolejne 365 dni opinie, mikołajek i inne chłopaki rozdziały, samobójstwo wiktora, wyloguj…