Skradzione małżeństwo

Skradzione małżeństwo

Autor: Diane Chamberlain

Jeden błąd. jedna pamiętna noc i życie Tess DeMello zmienia się na zawsze.

Rok 1944. Młoda Tess DeMello niespodziewanie zrywa zaręczyny z ukochanym mężczyzną i wyprowadza się z Baltimore do Hickory. małego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych. aby tam poślubić człowieka. którego widziała tylko jeden raz w życiu. Nowe otoczenie – teściowa. młoda szwagierka. przyjaciele domu. a także mieszkańcy Hickory – nie odnosi się przyjaźnie do obcej. która pojawiła się całkiem nieoczekiwanie i sprzątnęła jedną z najlepszych partii w mieście. bogatego właściciela fabryki mebli. Henry Kraft jest człowiekiem skrytym i melancholijnym. a po cichym i skromnym cywilnym ślubie małżeńskie życie młodej pary w zasadzie nie istnieje. Tess szybko zaczyna rozumieć. że wpadła w pułapkę bez wyjścia. tym bardziej że odchodząc. spaliła za sobą wszystkie mosty. a jej matka niedawno zmarła. W gęstniejącej atmosferze niechęci i sekretów życie wkrótce staje się nie do zniesienia.

Kiedy w regionie wybucha epidemia polio. mieszkańcy Hickory zbiorowym wysiłkiem w ciągu zaledwie pięćdziesięciu czterech godzin uruchamiają w swoim mieście specjalistyczny szpital. Tess. dyplomowana pielęgniarka. wbrew woli męża zgłasza się do pracy i wśród pacjentów. przeważnie dzieci. na nowo odnajduje sens życia. Tymczasem postępowanie Henry’ego z dnia na dzień budzi w niej coraz więcej podejrzeń. Czy zdoła wyjaśnić tajemnice swojego małżeństwa i wyprowadzić swoje życie na prostą?

Znakomicie napisana opowieść z dramatycznymi wydarzeniami w tle

‚Publishers Weekly’

Ta książka z miejsca pochłonie każdego czytelnika. Nazwisko Diane Chamberlain to gwarancja dobrego wyboru.

‚Southern Pines Pilot’

Diane Chamberlain jest nagradzaną autorką powieści obyczajowych. w tym ‚Sekretnego życia CeeCee Wilkes’ i ‚Prawa matki’. Mieszka w Karolinie Północnej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 31.9


27496

15.6: https://woblink.com/ebook/bez-pozegnania-harlan-coben-27496u

1

:

Cena:


Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość. która wraca

Autor: Brahm Ajahn

Autor zdradza buddyjskie techniki medytacyjne pozwalające ubogacić życie każdego człowieka. Dzięki jego ponadczasowym poradom uwolnisz się od przymusu przejmowania kontroli nad wszystkimi aspektami życia i odpowiednio ustawisz swoje priorytety. Poprzez medytację wprowadzisz do swojego życia spokój i harmonię. Zaczniesz w pełni doświadczać każdej przeżywanej chwili i przestaniesz żyć przeszłością. jak również tym. co ma dopiero nastąpić. Wśród proponowanych technik Autor prezentuje medytację metta i rozszerzanie miłości na tych. których się kocha i nie tylko. Uda Ci się także wyeliminować blokady. niechęć czy gniew. a zastąpisz je mocą życzliwości. która do Ciebie powróci. gdy będziesz jej najbardziej potrzebował. Buddyjska recepta na lepsze życie.

19.99: https://woblink.com/ebook/skorumpowani-don-winslow-32057u

Cena:szum magdalena tulli, coben pdf, mrożek artysta pdf, randy singer, dziewczyny z hex hall 3, warren buffett książka, stanisław zięba, zespół aspergera pdf, autorka chaty wuja toma, stres pdf, zakazana archeologia książka, turystyka uzdrowiskowa pdf, obrazki dla maluchów czekamy na dzidziusia, alex north szeptacz, kochaj wystarczajaco dobrze, bogowie i mity, narkiewicz anatomia pdf, robin hobb skrytobójca błazna, prawdziwe kolory, kodeks drogowy 2019 pdf, szczęście na wagę, jak zdobyc faceta…