ISBN

ISBN

9788381476980: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/ucielesnione-emocje-aleksandra-turek-177538u

Cena:


Lektury w ręku nauczyciela. Perspektywa polska i zagraniczna

Autor: Anna Janus-Sitarz

Czy i jak nauczyciel może przezwyciężyć uczniowską obojętność wobec książek? Autorzy artykułów zamieszczonych w tym tomie zakładają. że książka w ręku polonisty potrafi wpłynąć na postrzeganie literatury przez młodego człowieka albo w kategorii przymusu. albo ‒ świata odkryć i przyjemności. Przybliżają zatem te utwory. które mogą mieć siłę wzbudzania emocji i pobudzania myślenia o sobie. o „swoich” i „innych”. jeśli tylko nie pozwoli im się pokryć się patyną „szkolnej lektury”. Upominają się o niespieszną. wnikliwą lekturę. o nowe odczytania kanonicznych tekstów.

Lektury w ręku nauczyciela. Perspektywa polska i zagranicznato zbiór interesujących artykułów wybitnych badaczy i nauczycieli języka pol

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 15


Siła mediacji w konfliktach o dziecko

Autor: Robert Grzelakowski

Niniejsza publikacja ma na celu szerokie upublicznienie skali i znaczenia problemu konfliktu rodziców o dziecko dla jednostki i rodziny a w konsekwencji dla społeczeństwa oraz podjęcie próby nakłonienia skonfliktowanych rodziców do łagodzenia konfliktów o dziecko przy pomocy mediacji. zamiast ich sądowej eskalacji.

Autor publikacji starał się wczuć w rolę dziecka zaangażowanego w konflikty pomiędzy rodzicami i dołożył starań. aby dochować proporcji w przedstawianiu rzeczywistych przyczyn konfliktów rodziców o dzieci. Skutkiem konfliktu rodziców o dzieci jest coraz więcej dzieci „bez” ojców. Dlatego autor postawił sobie także za cel zbadanie. jakim wyzwaniem dla mediacji rodzinnych jest ograniczenie liczby dzieci „bez” ojców. którym odebrano dzieci wbrew ich woli.

34.99: https://woblink.com/ebook/podroznik-fotograficzny-jacek-bonecki-177846u

Cena:


9788381640824

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/oszukana-magda-stachula-178171u: https://woblink.com/product-publication/download/178171/epub

Cena:


Smakoterapia 2

Autor: Zasuwa Iwona

Drogi Czytelniku.

Nieznajomy.

Przyjacielu.

jeśli trzymasz w dłoniach Smakoterapię 2. śmiem podejrzewać. że wiesz już o mnie co nieco. Jeśli jednak nie wiesz. zapraszam Cię serdecznie. abyś zajrzał do pierwszej. bestsellerowej Smakoterapii oraz na stronę Smakoterapia.pl. Znajdziesz tam historię rewolucji kulinarnej. która narodziła się z miłości do dziecka z licznymi alergiami. a wyrosła na inspirację dla wszystkich poszukujących prostych przepisów roślinnych. bez glutenu. nabiału i cukru. W jej kontynuacji pochylam się nad tym. od czego często zaczynamy zmiany w kuchni: nad zdrowymi smakołykami. Najczęściej słodkimi. Zaczynamy zatem od słodkości. lecz potem… Uch. wreszcie coś na wytrawnie!

Zapraszam Was w kolejną kulinarną podróż. Zaczerpnijcie z niej. co Wa

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/177844/epub

1:

:

Cena:szyk zdania niemiecki ćwiczenia pdf, hel 3, tylko dla doroslych, neuropsychologia kliniczna, koronawirus panika, krystian pera, python wprowadzenie pdf, kolumbowie rocznik 20 pdf, atlantydzka zaraza audiobook, książki po angielsku ze słownikiem pdf, sztuka kobiecości pdf, tomasz papaj, insulinooporność w polskiej kuchni, językowy obraz świata bartmiński, robert buczek, autor nagich i martwych, niby noc, dying light aleja koszmarów…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin