Dragon Age: Cesarstwo masek

Dragon Age: Cesarstwo masek

Autor: Dominika Repeczko

Cesarzowa Celene dzięki swojej mądrości. sprytowi i bezwzględnej manipulacji zdobyła tron Orlais. Stanęła na czele najpotężniejszego narodu Thedas i poprowadziła cesarstwo w wiek oświecenia. Teraz jednak wisząca na włosku wojna między magami a templariuszami może zniszczyć Orlais od wewnątrz. Co gorsza. uciskane elfy wszczynają bunt. Aby ocalić Orlais. Celene musi za wszelką cenę utrzymać tron.

Wielki Książę Gaspard wiele razy stawał do walki za cesarstwo i cesarzową. wykorzystując legendarne umiejętności orlezjańskiego kawalera. Czy walczył na próżno? Krąg upada i chaos zagraża cesarstwu. a Gaspard zaczyna wątpić. czy dyplomatyczne podejście Celene do problemu magów i buntu elfów zdoła ocalić Orlais. Być może nadszedł czas. by na tronie zasiadł nowy przywódca – taki.

:

Cena:


ISBN

9788379954452: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/tylko-seks-mira-gross-181161u

Cena:


Wszystko jest w twojej głowie

Autor: O’Sullivan Suzanne

Fascynująca opowieść o „chorobach z głowy”

Shihana odczuwa silny ból ramienia. na skórze pojawiają się siniaki. a palce zwijają się w przykurczu. Lekarze wstrzykują jej więc botoks. dzięki czemu momentalnie odzyskuje władze w ręce. Tyle tylko że na efekt działania botoksu trzeba przeważnie poczekać dwa dni. Z kolei Yvonne początkowo skarży się na silne pieczenie oczu. a potem z dnia na dzień przestaje widzieć. Ale kiedy trafia do szpitala. lekarze zauważają. że podczas rozmowy ciągle nawiązuje kontakt wzrokowy. Chociaż przypadki te są skrajnie różne. to ich przyczyna jest taka sama – zaburzenia psychosomatyczne. których źródła tkwią w psychice i emocjach.

Przedstawione w książce historie siedmiorga pacjentów neurolożki Suzanne O’Sul

20: https://woblink.com/ebook/corka-wiatru-przebudzenie-2-cherie-dale-175381u

Cena:


Napoleon we własnym domu.

Autor: Masson Fryderyk

Napoleon Bonaparte przez wielu uważany jest niemal za półboga. Autor tej pracy dopuszcza do siebie myśl o tym. że cesarz Francuzów dzielił pewne sfery życia ze zwykłymi śmiertelnikami. Masson jest nawet zdania. że pełny obraz Napoleona można uzyskać jedynie patrząc nań przez pryzmat tych właśnie sfer. Stąd takie nagromadzenie anegdot. błahych zdawałoby się szczegółów. a nawet najrozmaitszych przedmiotów związanych z Napoleonem i taka dbałość o detale w ich opisie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99nauki pedagogiczne, polski harry potter, zlaczeni zemsta, istota człowieczeństwa, genialna przyjaciółka elena ferrante, w obcej skórze, sygnały alarmowe mp3, oskarżenie mróz pdf, woblink.pl, ebok książki, zimowla, jo nesbo audiobook, reguła 5 sekund, uśmiech losu streszczenie, odznaki wojska polskiego, rzeka kłamstw online, wendyjska winnica, eric schmitt…