Szczęśliwi we dwoje

Szczęśliwi we dwoje

Autor: Suzann Pileggi Pawelski

Im bardziej koncentrujemy się na identyfikowaniu i doskonaleniu naszych indywidualnych i wspólnych mocnych stron. tym bardziej możemy się wspierać w stawaniu się lepszą wersją samych siebie.

Nie znaczy to. że tracimy samych siebie lub stajemy się innymi ludźmi. ale raczej wykorzystujemy swój potencjał. stając się coraz bardziej sobą – wyjątkową i wspaniałą osobą.

Przekonaj się:

Której strony dwustronnej peleryny używasz częściej? Czerwonej czy zielonej?

Czy pozytywne emocje zawsze są pozytywne?

Czy twój partner sprawia. że chcesz być lepszym człowiekiem?

Jakie są twoje siły sygnaturowe?

Od czego zależy płynność w tańcu wdzięczności?

„W tej przełomowej książce. Suzie i James Pawelski badają. jak być szczęśliwym we dwo

23: https://woblink.com/ebook/amazonski-inny-wierucka-aleksandra-201296u

Cena:


Hau. Psy. pieski i bestie w baśniach. mitach i wierzeniach

Autor: Bringsvaerd Tor

„Bóg stworzył ziemię. niebo i wodę. księżyc i słońce. Stworzył człowieka. ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał”.

Porzekadło rdzennych Amerykanów

W poszukiwaniu śladów psów Tor Åge Bringsværd przekopał historię świata i literaturę i wyłuskał to. co najciekawsze. Znalazł mity. legendy. baśnie. podania ludowe i mnóstwo zaskakujących ciekawostek ze wszystkich miejsc i czasów. Od mitologii greckiej po wierzenia ludów Afryki. od religii i filozofii po kreskówki i filmy. Przedstawia fenomen psiej natury i jego miejsce w naszym życiu.

Są tu opowieści o psach bogów i czarownic. o tym. jak pies podarował człowiekowi ogień. o kobiecie. która poślubiła psa oraz saga o psie. który został królem. Są tu psy nieb

29.9: https://woblink.com/ebook/moc-czarownicy-mat-auryn-201304u

Cena:


Rodzina Cenci

Autor: Stendhal

“Rodzina Cenci” to opowiadanie Stendhala. słynnego francuskiego pisarza epoki romantyzmu oraz prekursora realizmu w literaturze.

Opowiadanie skupia się na skomplikowanych losach rodziny Cenci. Francesco Cenci. był niemoralnym człowiekiem gwałtownego temperamentu. Znęcał się nad żoną i dziećmi. a z Beatrice chciał popełnić kazirodztwo. Czterech członków rodziny Cenci uznają ostatecznie. że nie mają innego wyboru. jak tylko próbować pozbyć się Francesca. zawiązali przeciwko niemu spisek…

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 7.49


ISBN

9788381197496: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/byl-sobie-chlopiec-anna-esavna-204139u

Cena:karolcia do słuchania, dee wiliams, co jest na końcu wszechświata, jurgen klopp robimy hałas, kogut domowy, super stawy, politologia heywood pdf, kurz, pot i łzy, aldiss brian, żar marai, podejście dochodowe w wycenie nieruchomości, glow and shadow, viktor e. frankl, przesmyk suwalski, ester perel, smutno mi boże, marek stączek…