ISBN

ISBN

9788366654112: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/nie-ufam-juz-nikomu-klaudia-muniak-191666u

Cena:


ISBN

9788366553293: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ballada-o-lutniku-wiktor-paskow-mariola-mikolajczak-195968u

Cena:


ISBN

9788396045805: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/enceladus-maks-dieter-206881u

Cena:


Odwaga w przywództwie

Autor: Brené Brown

Co robić. aby kształtować odważniejszych. śmielszych liderów i jak zaszczepić odwagę w kulturze organizacji? Jakbudować środowiska pracy. które sprzyjają poczuciu przynależności i twórczej swobody wśród pracowników?

Brené Brown. autorka pięciu bestsellerów „New York Timesa”. od ponad dwudziestu lat bada emocje i doświadczenia nadające sens naszemu życiu. a przez ostatnich siedem lat poświęciła wiele czasu na pracę z wpływowymi liderami i zespołami z całego świata. W niniejszej książce. w typowy dla siebie i uwielbiany przez czytelników sposób. udziela odpowiedzi na powyższe pytania. powołując się na wyniki swoich badań. a przy okazji przywołując liczne anegdoty i przykłady.

Na odważne przywództwo składają się cztery kompetencje. któr

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 9.99


Złap i ukręć łeb

Autor: Farrow Ronan

W 2017 roku Ronan Farrow. syn słynnej hollywoodzkiej pary. Mii Farrow i Woody’ego Allena. prowadził dziennikarskie śledztwo w związku z przemocą seksualną w Hollywood. Sprawa dotyczyła producenta filmowego Harveya Weinsteina. jednej z najbardziej wpływowych osób w branży. Farrow poznawał kolejne ofiary Weinstaina. jednak to nie ich liczba zbulwersowała dziennikarza – najbardziej szokujące było to. jak wielu ludzi od lat wiedziało o całym procederze i uczestniczyło w jego tuszowaniu lub tolerowało go w milczeniu.

Wkrótce okazało się. że wpływy Weinstaina sięgają daleko poza granice jego filmowego imperium. Telewizja NBC. dla której pracował Farrow. zaczęła rzucać mu kłody pod nogi. a w końcu nakazała przerwanie prac nad reportażem. Dziennikarz i świadkowie. którzy zdecydowali się z nim rozmawiać. byli zastraszani przez prawników producenta i inwigilowani przez zatrudnionych przez niego detektywów oraz agencje szpiegowskie. A kiedy wreszcie reportaż ujrzał światło dzienne. wyszło na jaw. że sprawa Weinsteina to tylko wierzchołek góry lodowej – podobnych do niego było więcej. a sieć powiązań między światem polityki. biznesu i mediów przez lata zapewniała im bezkarność.

Za ujawnienie sprawy Weinsteina Ronan Farrow wspólnie z redakcjami „New Yorkera” i „New York Timesa” otrzymał w 2018 roku Nagrodę Pulitzera.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.94najdawniejsze dzieje ziem polskich pdf, prawda o sprawie harry’ego queberta online, bohdan urbankowski książki, lirogon, trylogia namiętności, dziedzictwo von becków pdf, siedzieć jak na tureckim kazaniu, na skraju imperium, severski audiobook, nie ma szczygiel, myślokształty, lawrence durrell żony, opiekun medyczny po angielsku, theta healing książka pdf, medaliony zofia nałkowska książka pdf, diagnoza psychoanalityczna, potęga podświadomości joseph murphy audiobook, betonoza…