Wszystko mogę zacząć od nowa

Wszystko mogę zacząć od nowa

Autor: Beata Pawlikowska

Wszystko mogę zawsze zacząć od nowa.

 W każdym momencie.

 Jeżeli odkryję. że to co mi się wydawało dobrą drogą. wcale nie jest dobre i uczciwe. bo niechcący stworzyłam kolejną iluzję. w którą wygodnie było mi wierzyć. to zawsze mogę stanąć. rozejrzeć się. zastanowić i zacząć od nowa.

 Nikt i nic mnie nie ogranicza.

 W moim życiu wszystko jest możliwe.

Moje decyzje zależą ode mnie. a ja już wiem. że chcę iść tylko po drodze prowadzącej ku Prawdzie.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9


Przyciąganie talentów

Autor: Mark Miller

Jak poradzić sobie z niedoborem wykwalifikowanych pracowników? Jak sprawić. żeby nie odeszli najlepsi? Czy tradycyjne metody pozyskiwania najbardziej utalentowanych pracowników to już przeżytek? Co zrobić. żeby przyciągać talenty jak magnes?

O sukcesie organizacji w ostatecznym rozrachunku decydują ludzie – bardziej niż wizja. strategia. marketing. finanse. a nawet technologia. Dlatego właśnie wszystkie firmy chcą mieć u siebie jak najwięcej wybitnie utalentowanych pracowników. Ale czy wiadomo. czego oni oczekują od pracodawcy? Może się okazać. że wcale nie tego. o czym myślisz!

Ta książka nie tylko pokazuje. co trzeba zrobić. żeby przyciągnąć do firmy najwybitniejsze talenty. ale też może być zwierciadłem dla ciebie i twojej organizacji. Nie bądź też zaskoczony. je

:

Cena:mój pierwszy bal, aleksandra cichocka, uwarunkowania ekonomiczne, dziewczyna z chłopakiem, norbert grzegorz kościesza, katarzyna pawlikowska, systemy gospodarcze, technologia informacyjno komunikacyjna, walter scott książki, penelope douglas punk 57 pdf pl, regiony geograficzne świata, ajahn brahm książki, defensywna, nad niemnem eliza orzeszkowa, po proszę, przygoda z małpką, komunikacja międzykulturowa pdf, baśnie hansa christiana andersena…