Pięć filarów życia duchowego. Praktyczny przewodnik po modlitwie dla zabieganych

Pięć filarów życia duchowego. Praktyczny przewodnik po modlitwie dla zabieganych

Autor: Robert Spitzer

Płynna nowoczesność. Pośpiech. Pieniądz. Zmęczenie. W dzisiejszym świecie życie duchowe. które kwitnie i wydaje owoce. jest możliwe. Robert Spitzer SJ nie tworzy nowego ani rewolucyjnego systemu – sięga do skarbca Kościoła i wydobywa drogowskazy. które przez wieki nie straciły na aktualności. Eucharystia. modlitwa spontaniczna. błogosławieństwa. współpraca z Duchem Świętym i życie kontemplacyjne to filary. na których opiera się życie duchowe. Wyciągnij po nie rękę. oddychaj pełnią swojej duszy.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


ISBN

9788381660327: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/commissario-sigaro-tom-1-dorota-kusnierz-148988u

Cena:


ISBN

9788365185013: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/nowa-koncepcja-wszechswiata-walter-russell-154270u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381375757: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/klasyfikacja-budzetowa-w-kontekscie-wyjasnien-ministerstwa-finansow-ireneusz-rosiek-153770u

Cena:


W potrzasku wspomnień

Autor: Aleksandra Kosowska

Co zrobiłabyś. gdy pewnego dnia twój świat przestał istnieć. gdyby twoje wspomnienia zostały wymazane? Czy bez nich dalej byłabyś sobą? Czy umiałabyś zacząć wszystko od nowa?

Przed takim dylematem staje dwudziestokilkuletnia Oliwia. Od śmierci ratuje ją nieznany mężczyzna Mateo. Niedoszła samobójczyni niczego nie pamięta. jedyne. co wie o sobie. to imię. którym podpisała list pożegnalny.

Zbieg okoliczności sprawia. że Oliwia sprowadza się do domu swojego wybawiciela. Mateo to mężczyzna z przeszłością. W swoim życiu doznał wiele bólu. podjął też kilka złych decyzji. za które płaci do teraz. Nie jest w stanie zrozumieć. co mogło pchnąć Oliwię do takiego kroku. Życie pod jednym dachem nie jest łatwe. ale tylko do chwili. gdy na jego oczach ona zaczyna odkrywać swoją przeszłość. Co oznaczają przerażające obrazy. które widzi? Jaką tajemnicę skrywa przeszłość? I jak żyć dalej?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32aleksander panasiuk, zjazd absolwentów musso chomikuj, psychologia i życie, hołownia książka, joseph conrad lord jim, jan paweł ii różaniec, małgorzata michel, nagroda nike 2020, nowy lad, antoni kępiński schizofrenia, remigiusz mróż, alfabet ipa, zuzanna lapicka, matematyka klasa 3 ćwiczenia do druku, język internetu, wojciech dutka czerń i purpura, konsiliencja, wydawnictwo scholar, zwiadowcy audiobook, e marketing współczesne trendy pakiet startowy, pozłacana rybka, laboratorium w szufladzie fizyka, wrota obelisków, angielski konwersacje dla zaawansowanych…