Jej orgazm najpierw.

Jej orgazm najpierw.

Autor: Ian Kerner

Od niepamiętnych czasów mężczyźni walczą z szybkimi reakcjami na bodźce seksualne. by znaleźć sposób na doprowadzenie do orgazmu znacznie wolniej reagującej kobiety. cóż. odpowiedź leży na końcu męskiego języka. Jej orgazm najpierw to kompendium wiedzy o technikach seksu oralnego. który jest niezawodnym sposobem na zapewnienie partnerce prawdziwej rozkoszy. Autor – seksuolog kliniczny twierdzi. że seks oralny przez długi czas uważany jedynie za element gry wstępnej. powinien stanowić główne danie erotycznego menu. Wychodząc z założenia. że niewielu mężczyzn potrafi poprosić o pomoc i wskazówki dotyczące życia seksualnego. Ian Kerner postanowił napisać książkę dla nieśmiałych. Powstał poradnik. dzięki któremu kobiecy orgazm przestaje być dla mężczyzn tajemnicą!

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9


Cała prawda o miłości

Autor: Clare Pooley

Historia pewnego zeszytu. który połączy sześciu nieznajomych ludzi i odmieni ich życie.

„Wszyscy opowiadają kłamstwa na temat swojego życia. Co by się stało. gdybyś zamiast tego wyznał prawdę?”

To pytanie Julian Jessop. samotny. ekscentryczny artysta. pisze na pierwszej stronie zielonego zeszytu. który zostawia w pobliskiej kawiarni. Jej właścicielka. Monica. dodaje do książki swoją własną historię i podrzucają do winiarni po drugiej stronie ulicy. Tak zeszyt trafia do kolejnych osób. które dzięki niemu nie tylko lepiej poznają siebie samych. lecz również spotkają się ze sobą w kawiarni Moniki. a nawet znajdą niespodziewaną miłość.

Historie zabawnych a jednocześnie bardzo realistycznych bohaterów Całej prawdy o miłości pokazują. że bycie szczerym wobec siebie potrafi zdziałać cuda i zmienić życie wielu ludzi na lepsze.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Szlak Srebrnych Mgieł

Autor: Joanna Tekieli

Szlak Srebrnych Mgieł miał być wyprawą życia dla Beaty i Witka. Los chciał jednak inaczej. a z pięknych planów pozostały zgliszcza. Jej ukochany mąż Witek. druga połowa pomarańczy. ginie w wypadku samochodowym. Zostaje ból. pustka. samotność i tęsknota za ukochanym. Co noc Beata śni. że razem z mężem przemierzają urzekający Szlak Srebrnych Mgieł. Wreszcie kobieta podejmuje wyzwanie i wyrusza w podróż. by w rocznicę ślubu stanąć nad Kruczym Wąwozem. Czy starczy jej odwagi i determinacji. by osiągnąć cel? Czy na szlaku odnajdzie wewnętrzny spokój?

Nie szukajcie Szlaku Srebrnych Mgieł na mapach. w przewodnikach i w internecie. Nie znajdziecie go tam. Każdy z nas ma swoją własną drogę. Przemierzamy ją przez całe życie i tylko od nas zależy. czy spotkamy na niej krystalicznie czyste j

59: https://woblink.com/ebook/jak-umysl-rosnie-w-sile-gdy-mozg-sie-starzeje-elkhonon-goldberg-27082u

Cena:


ISBN

9788726288131: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/dublinczycy-james-joyce-198831u

Cena:rok tysięczny, stefania horak, prawda księży, święty emeryk, sklepik z marzeniami pdf, mitologia nordycka neil gaiman pdf, fulton j sheen, zygmunt miłoszewski kwestia ceny, korona na zawsze geneva lee, fredro aleksander bajki dla dorosłych, 365dni, smart shopping, grube ryby michał matys, milosc perska…