ISBN

ISBN

9788366242166: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/niedzwiedzica-z-baligrodu-i-inne-historie-kazimierza-nozki-marcin-szumowski-153891u

Cena:


Błękitnooka

Autor: Waldemar Lejdward

Waldemar Lejdward pisze od 2007 roku. Opublikował jedenaście utworów oraz dwa zbiory opowiadań.

Tematami jego książek jest ukazanie niezłomnej pasji ludzkiej. Mimo trudności. które człowiek napotyka. w postaci choćby nieuleczalnej choroby.

Jedna z jego opowieści Lekkość kamienia wygrała plebiscyt czytelniczy w 2017 roku. organizowany przez serwis Granice.

Wydawnictwo: Witanet

Cena: 24.6


Zbyt szalony na męża

Autor: Eloisa James

Przystojny i zawadiacki dziedzic książęcego tytułu lord Roland Northbridge wyjechał z Anglii dwa lata temu. porzucony na przyjęciu zaręczynowym przez pannę Dianę Belgrave. Po powrocie North zastaje Dianę w rodzinnym zamku. gdzie pracuje jako guwernantka jego młodszego rodzeństwa. Zdziwiony odkrywa. że w kraju otacza go zła sława: w eleganckim towarzystwie panuje opinia. że jest zbyt szalony. by nadawał się na męża.

North daje jasno do zrozumienia. że mimo skandalu wciąż pragnie Diany i gotów jest podjąć każde ryzyko. by ją zdobyć. Teraz jest już zaprawionym w bojach wojownikiem – a bitwę o serce swej damy postanowił wygrać. Diana stoczyć musi trudną walkę. by nie stracić głowy dla mężczyzny. którego wciąż przecież nie zamierza poślubić.

Wydawnictwo: Am

Cena:


1

:

:

Cena:


Jedna noc nie wystarczy

Autor: Joanne Rock

Gabe ma dość. Senior rodu pod groźbą wydziedziczenia zmusza go do zawarcia małżeństwa. Gabe postanawia wziąć ślub. ale tylko z Brianne. której bezgranicznie ufa. Podpiszą obopólnie korzystną umowę. a za rok wezmą rozwód. Nie wie. że po ich pierwszej wspólnej nocy to on zapragnie. by z nim została…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99biblia ketogeniczna pdf, bochenek repetytorium pdf, tajemnicza wyprawa tomka audiobook, uwodzeniewdzien, grzegorz krawiec, wymarzony mężczyzna, książka zaczarowana zagroda, opiekunka sheryl browne, boskie zwierzęta, zatrute pioro, dama paxton pdf doci, odziedziczone zło, jo nesbo pragnienie pdf, intj osobowość, ricky w griffin, ebutk, konstytucja 1997 pdf, psychiatryk po angielsku, dzielnica cudów…