Taniec serc – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Taniec serc – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Gisela wraz z ojcem. słynnym skrzypkiem. podróżują do Wiednia. W mieście zatrzymują się w pensjonacie nieopodal lasu. Spacerując wśród drzew dziewczyna nawiązuje kontakt z nieznajomym. Między nią a mężczyzną z każdą kolejną chwilą rodzi się uczucie. Wkrótce okazuje się. że nieznajomy jest księciem Węgier! Czy jego pozycja społeczna stanie na przeszkodzie miłości? Jak potoczą się ich losy? Czy córka muzyka poślubi księcia?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Saga rodu z Lipowej 22: Nieoczekiwany powrót

Autor: Marian Piotr Rawinis

Dalsze losy rodu polskich rycerzy.

Marcin z Lipowej wyrasta na silnego rycerza. takiego samego jak jego ojciec Mikołaj. Wyzywa nawet na pojedynek Arnulfa z Kentu. co wydaje się być nie do końca przemyślanym posunięciem.

Rozpoczyna się proces Nawojki. która w męskim przebraniu udawała studenta. Mateusz brał udział w spotkaniu z nią. więc musi ponieść karę. Prosi więc brata o pożyczkę i sam po raz kolejny zostaje wystawiony na próbę. Życie młodego żaka nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza. gdy na horyzoncie pojawia się miłość.

Do Lipowej zaś przybywa niespodziewany gość…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


ISBN

9788711771129: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/milosc-na-sprzedaz-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199419u

Cena:


Jego dwie żony

Autor: Maciej Roman Wierzbiński

Z Warszawy na Zachód wyjeżdża młoda para świeżo upieczonych małżonków. Janusz Zabitowski jest dwudziestopięcioletnim lekarzem. a Otylja. jego dwa lata młodsza żona. jest córką warszawskiego profesora. Po miesiącu miodowym w Szwajcarii osiadają na stałe w Paryżu. gdzie Janusz otrzymał posadę asystenta światowej sławy okulisty. Związek Otylji i Janusza wydawał się idealnym połączeniem miłości i rozsądku. Wszyscy wokół powtarzali. że są bardzo dobraną parą. Jednak była to tylko gra pozorów. Doktor Zabitowski z miesiąca na miesiąc odkrywa smutną prawdę: jego żona i on są dziećmi z innych planet i nigdy nie będą ze sobą szczęśliwi… Po kilku latach oschłego małżeństwa ostatecznie decyduje się na rozstanie. Jak teraz potoczą się ich dalsze losy?

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/teatr-milosci-cartland-barbara-199374u

Cena:


ISBN

9788711771877: Wydawnictwo

Format

14.99: https://woblink.com/ebook/zemsta-lorda-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199407u

Cena:księga wszystkich dusz deborah harkness, littell łaskawe, remarque łuk triumfalny, orgazm oralny, nóż w wodzie, spqr rzym, drań michalak pdf, roman pisarski biografia, ksiązki online, literatura popularnonaukowa, akademia dobra i zła droga do chwały, techniki zapamiętywania pdf, wojciech guzicki, audiobook mp3 download pl, jestem żoną szejka pdf za darmo…