ISBN

ISBN

9788381795708: Wydawnictwo

Format

46.9: https://woblink.com/ebook/nienawidze-cie-nie-odchodz-jerold-j-kreisman-hal-straus-marzena-szymanska-blotnicka-186433u

Cena: Hal Straus


Jesteś spokojem

Autor: Paulina Młynarska

Co się dzieje. gdy pełna życiowej pasji. niezależna i buntownicza kobieta wkroczy niechcący na ścieżkę rozwoju duchowego? Kogo na niej spotka? Z jakimi demonami zatańczy? Czy zdoła je obłaskawić? Czy joga może pomóc uporać się z traumą i uleczyć dawne rany? A jeśli tak. to jak się żyje. mając nareszcie spokój? I co to właściwie jest ten cały duchowy rozwój?

Paulina Młynarska z bezwzględną szczerością opowiada o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. swoich zmaganiach z zespołem stresu pourazowego i o tym. jak odzyskała radość życia dzięki regularnej praktyce jogi (nie mylić z wygibasami celebrytek na Instagramie!).

‚Jesteś spokojem’ to zastrzyk rzetelnej motywacji do pracy nad sobą dla każdego. kto naprawdę chce odzyskać spokój. Bez lukru i udawania. że da się w tej dziedzinie cokolwiek osiągnąć. unikając wysiłku i zmierzenia się z własną strefą mroku. A wszystko to z właściwym autorce poczuciem humoru. dystansem i przymrużeniem oka. Oraz z zaskakującą polityczną puentą. ponieważ w książkach Młynarskiej prywatne zawsze jest polityczne.

Paulina Młynarska (1970) – niezależna dziennikarka i producentka telewizyjna. pisarka. felietonistka. podróżniczka. kobieta biznesu. W przeszłości także aktorka filmowa i teatralna. Zaangażowana społecznie feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Sama o sobie mówi. że ma na koncie już sześć życiorysów. a przecież to dopiero początek. Żyje między Azją (Indie. Nepal. Bali). dokąd zabiera kobiety w podróże połączone z praktyką jogi. a Kretą. gdzie obecnie mieszka. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi 200 000 osób. a publikowane w internecie felietony doprowadzają do białej gorączki zarówno rządzących. jak i opozycję.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Otchłań

Autor: Marcel Woźniak

Trzy kobiety. trzy morderstwa. jedno narzędzie zbrodni.

Gdy legendarny gangster wychodzi z cienia. by znów terroryzować Toruń. tylko jeden człowiek może przywrócić porządek w mieście. To detektyw Leon Brodzki. którego ulubioną lekturą są akty zgonu morderców. Tylko… jak policjant ma posłać kogoś za kratki. jeśli sam siedzi w więzieniu? 

Tropy w śledztwie prowadzą do lat osiemdziesiątych i słynnej sprawy „Młotkarza z Torunia’. Trudno jednak po trzydziestu latach złapać sprawcę. skoro przyjaciele policjanta okazują się wrogami. a dowody znikają bez śladu? 

ODKRYJ PRZESZŁOŚĆ. NIM KTOŚ POZBAWI CIĘ PRZYSZŁOŚCI

PRZED NAMI FINAŁOWA BATALIA O PRAWDĘ

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


9788379765379

Wydawnictwo: Czwarta Strona

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/swit-ktory-nie-nadejdzie-remigiusz-mroz-25560u: https://woblink.com/product-publication/download/25560/epub

Cena:marszweselny, bilet do szczęścia, cukrzyca książka pdf, ziarno świata minecraft, nie krzycz, sławomir smyczek, joanna różycka, mroczne umysły alexandra bracken, puste noce, świąteczny gość, ten obcy pdf, pozwól mi wrócić paris chomikuj, proba sil…