https://woblink.com/product-publication/download/199862/epub

https://woblink.com/product-publication/download/199862/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788395847882: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/szczesliwi-we-dwoje-suzann-pileggi-pawelski-james-o-pawelski-beata-kondel-201308u

Cena: dr James O. Pawelski


Plotkara: Wejście Carlsów 2: Nigdy nie mów dość

Autor: Cecily von Ziegesar

Druga część serii ‚Plotkara: Wejście Carlsów’.

Avery zyskuje akceptację w gronie bogatych rówieśniczek. czego nie może wybaczyć jej Jack. która uważa. że traci uznanie koleżanek. Owen wciąż rozmyśla o Kelsey i trudnych chwilach Rhysa. Baby nadal ma kłopoty w szkole. Grozi jej wydalenie. a warunkiem pozostania ma być praktyka dziennikarska w szkolnym magazynie.

Młodzieżowa książka o bardzo zamożnych nastolatkach. którzy potrafią czuć się zagubieni oraz nieszczęśliwi. Zaintrygowani flirtem i romansami poszukują jednak romantyzmu. a pod pozorami zblazowania skrywają tęsknotę za miłością.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


ISBN

9788366359437: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/podzwonne-dla-instytutu-popadiak-bartosz-200857u

Cena:


ISBN

9788381751377: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/innowacyjny-produkt-finansowy-wspierajacy-rozwoj-gospodarki-mieszkaniowej-w-polsce-pawlowska-szawara-ewelina-mariusz-andrzejewski-jolanta-stanienda-201352u

Cena: Mariusz Andrzejewski


Zaczarowany Zamek 4 – Podstępne Plany

Autor: Gotthardt Peter

W pałacu kalifa. przebiegły wezyr snuje podstępne plany. Życie kalifa jest w niebezpieczeństwie. Trzy przyjaciółki tym razem próbują nie mieszać się w przebieg zdarzeń. ale czy im się to uda?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Pokolenie Marka Świdy

Autor: Andrzej Strug

Powieść opisuje losy młodego Polaka w XX-leciu międzywojennym. a także sytuację w kraju po odzyskaniu niepodległości. związane z nią zmiany i oczekiwania. To obraz Polski. w której ci. którzy stawiali na szali własne życie walcząc o niepodległość ojczyzny. po jej odzyskaniu grzęzną w prozie życia. której ton nadają inni i okazuje się znacznie bardziej skomplikowana niż walka twarzą w twarz z wrogiem albo też w ogóle nie potrafią sobie znaleźć w niej miejsca. Styl książki. początkowo irytujący. po jakimś czasie zaczyna wciągać. ale wymaga od czytelnika ciągłej uwagi.

‚A jednocześnie w głębinie dusz niewidzialne i nieznacznie. dzień po dniu. z godziny na godzinę. odpadała z ludzi pospolitość. młość i nikczemność. Zapalało się uniesienie. Rodziło się męstwo. Rosły serca.

3.99: https://woblink.com/ebook/huragan-antoni-ossendowski-200924u

Cena:mitologia słowian pdf, powieść karola maya, myibuk, prawo konstytucyjne banaszak, magdalena wolińska-riedi, nienawidzę cię nie odchodź chomikuj, wielka księga ogrodnika i działkowca. praktyczny poradnik, coben zachowaj spokój, stasia budzisz, agnieszka krawczyk kamienica pod szczęśliwą gwiazdą, testy gimnazjalne online matematyka, kalendarz ptaszek staszek, ireneusz świtała, choroby błony śluzowej jamy ustnej, dieta koreańska, ojciec chrzestny mobi, kochaj albo rzuć online, honorata miodek, darmowe ebooki, viktor frankl książki…