Krytyka polityczna

Krytyka polityczna

Format: EPUB.MOBI

34.9

1:

Cena:


1

:

:

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788366815193: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zycie-miedzy-wcieleniami-hipnoterapia-droga-do-duchowej-regresji-michael-newton-205614u

Cena:


Grunt pod nogami

Autor: Ks. Jan Kaczkowski

Credo księdza Jana Kaczkowskiego Miliony Polaków pokochały go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka. wierność sobie. błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Jak wygląda relacja ks. Jana z Bogiem? Jakie wartości są mu najbliższe? Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze? O czym chce zdążyć opowiedzieć tłumom. które przychodzą na jego msze. a jakie słowa zachowuje dla pacjentów swojego hospicjum? Grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać – zacznij żyć. właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje. Dlaczego warto zamówić u nas? Do każdej kupionej u nas książki. dokładamy bonus – płytę z rozważaniami Drogi Krzyżowej autorstwa ks. Jana i nagraniem ze spotkania autorskiego o ‚Życiu na pełnej petardzie’.

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Cena: 32.9


Bogate dzieci

Autor: Tom Corley

To przewodnik dla rodziców. którzy chcą wychować dziecko na szczęśliwego i spełnionego człowieka. Dzieci nauczone dokonywania właściwych wyborów przeniosą je na dorosłe życie. a tym samym zostaną nagradze emocjonalnie i finansowo.

Tom Corley opracował dziesięć kluczowych nawyków sprzyjających osiąganiu sukcesów. Teraz dzieli się z czytelnikami wiedzą. jaką ludzie sukcesu przejmują… od rodziców. Bo szczęście i sukces nie są dziełem przypadku. Rodzice powinni być mentorami swoich dzieci. Ucząc właściwego postępowania. kształtując nastawienie i oczekiwania. przygotowują dziecko do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia.

Poradnik. który trzymasz w rękach. pokazuje. jak nauczyć dziecko podejmowania słusznych decyzji i pokonywania trudności. Dzięki niemu przygotujesz je na życie pełne sukcesów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788366718135: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/nie-bylas-grzeczna-w-tym-roku-anna-langner-197736u

Cena:


Dlaczego Jezus

Autor: Ravi Zacharias

Dlaczego powinno mieć to dla ciebie znaczenie?

Doświadczamy jednego z największych kryzysów w historii religii. W imię tolerancji i relatywizmu kulturowego wyrzuca się prawdę. Dokonuje się tego pod płaszczykiem Nowej Duchowości. Przyzwyczajając do przepychu i powabu rozmaitych wyborów. otwiera się przed nami duchowy hipermarket. gdzie możemy wybierać taką formę duchowości. jakiej tylko zapragniemy.

Często jednak. co jest tragiczne. dokonujemy wyborów. nie wiedząc. jak rozróżniać pomiędzy prawdą a fałszywkami. W tej niezwykłej i przekonującej krytyce niebezpieczeństw. jakie niesie za sobą Nowa Duchowość. wybitny chrześcijański apologeta. Ravi Zacharias serwuje nam solidną terapię. Odpiera ofensywę fałszu. w racjonalny sposób wskazując wyjątkowość osoby Jezusa Chrystusa. Współcześni

:

Cena:proroctwa królowej saby, spis treści ten obcy, definicja strachu, egzamin gimnazjalny przyrodnicze 2019, magiczne drzewo audiobook, nauka języka polskiego dla obcokrajowców ćwiczenia pdf, pulcheria aleksandrowna, dominik dragan, czary jak być współczesną wiedźmą, 365 dni pdf online, książki o boksie, alex ferguson być liderem, tymoteusz gurbin…