Rut Moabitka

Rut Moabitka

Autor: bp Grzegorz Ryś

Pogłębione i wyczulone na niuanse odczytanie biblijnej opowieści o Rut Moabitce jako objawienia niezwykłej prawdy o Bogu. Bogu. który jest gotowy zawiesić prawa religijne. które sam ustanowił. Bogu. który jest obrońcą grzeszników. Bogu. który jest naszym krewnym.

Bóg jest naszym obrońcą. ponieważ poczuwa się do pokrewieństwa z nami. Robi to z potrzeby serca: „mówiłeś z serca do serca twojej służebnicy”. Nie dlatego nas broni. że ma w tym interes; nie dlatego nas pomści. że na tym zyska; On jest poruszony więzami pokrewieństwa z nami. Musi wziąć nas w obronę. bo jest naszym krewnym. To już nie jest Bóg prawa. To już nie jest tylko Bóg przykazań. Bóg przymierza. ale nasz najbliższy krewny. który o nas zadba. który nas pomści. obroni. wyzwoli. (fragment książki)

Bp Grzego

27.9: https://woblink.com/ebook/zmyslowa-dziewczyna-z-miasta-meredith-wild-agnieszka-mysliwy-chelle-bliss-180225u

Cena: Chelle Bliss


Fundacja

Autor: Isaac Asimov

Po procesie Seldona i wydaleniu Encyklopedystów z Trantora ostoją ludzkiej wiedzy jest Fundacja. Na Peryferiach. podobnie jak w rozpadającym się Imperium. wrze. Dla osamotnionego. pozbawionego bogactw naturalnych Terminusa. siedziby Fundacji. ratunkiem okazują się ludzka mądrość. inteligencja i przedsiębiorczość. nie zaś skarbnica wiedzy – monumentalna Encyklopedia Galaktyczna. W obliczu zagrożenia ze strony Czterech Królestw do władzy dochodzą. po walce z opozycją. wybitne osobowości i godni następcy Hariego Seldona: Salvor Hardin i Hober Mallow. Terminus. świadomy swych niedostatków. ale i mocnych stron. rozpoczyna bój o przetrwanie. a następnie ekspansję…

Isaac Asimov (1920-1992) – to bodaj najwybitniejszy i najpoczytniejszy autor science fiction wszech czasów. Zasłynął przede wszystkim ep

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


ISBN

9788379457571: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-na-miesiac-styczen-luty-marzec-emilia-skowronska-carlan-audrey-178320u

Cena: 4.5


Nigdy nie jest za późno

Autor: Pema Chördön

Trudne chwile zdarzają się w życiu każdego człowieka. Najważniejsze jest. by umieć czerpać z nich siłę i stawiać czoła przeciwnościom. które niesie ze sobą życie.

Nigdy nie jest za późnoto książka Pemy Chördön. światowej sławy buddystki. którą pokochały gwiazdy Hollywood.

Co zrobić. gdy dotyka nas strach. niepokój i ból? Gdy nasz bezpieczny świat się rozpada? Pema Chördön przekonuje. że nigdy nie jest późno. aby przekształcić bolesne przeżycia w coś dobrego i wartościowego. Autorka. dzieląc się własnymi doświadczeniami. uczy jak zaakceptować cierpienie. zamiast od niego uciekać. Przypomina. że prawdziwym źródłem szczęścia jesteśmy my sami.

Z Nigdy nie jest za późnonauczysz się. m.in.:

39.99: https://woblink.com/ebook/wojna-i-milosc-jolanta-maria-kaleta-145715u

Cena:


Wdzięczność

Autor: Liv Larsson

Jeśli chcesz częściej czuć się szczęśliwy. przeczytaj tę książkę. a przede wszystkim użyj jej.

Dostajesz do ręki narzędzie. które pomoże ci silniej odczuwać wdzięczność i bardziej doceniać to. co masz. Dzięki temu narzędziu możesz się uczyć. jak aktywnie wpływać na przeżywanie szczęścia. zamiast być biernym i tylko tęsknić do miejsca lub do stanu. w którym chciałbyś się znaleźć.

Wdzięczność pozwala podwyższyć poziom zadowolenia z życia i odkryć. co jest w nim naprawdę ważne. jest sposobem pielęgnowania związków. ułatwia uzupełnianie zapasów energii i wchodzenie w głębszy kontakt z ludźmi. Ułatwia też refleksję nad tym. co zostało ci dane. jest drogą do dokonywania bardziej świadomych wyborów.

Ta książka zawiera ćwiczenia wdzięczności na 52 tygodnie. Wykonując je. przeżyjesz cały rok wdzięczności. a uczucie szczęścia stanie się twoim wiernym towarzyszem.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


ISBN

9788380874091: Wydawnictwo

Format

49.9: https://woblink.com/ebook/plemie-mentorow-timothy-ferriss-138170u

Cena:trening z pulsometrem joe friel, czytnik epub online, stary człowiek i morze epub, tomasz kawka, role społeczne socjologia, pomnik westerplatte kolorowanka, zakazana archeologia, polskie art deco, oto jest kasia pdf, ślazacy, test z matematyki klasa 3 podstawowa, stephen king audiobook peb, one płoną jaśniej, 365 dni pdf za darmo…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin