ISBN

ISBN

9788382191486: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/m-p-love-anna-barczyk-mews-203970u

Cena:


Człowiek. który znał mowę węży

Autor: Kivirahk Andrus

Leśny świat Leemeta się rozpada: przyjaciele i sąsiedzi wyprowadzają się do wioski. aby tam wieść nowe życie podporządkowane pracy na roli i obrządkom chrześcijańskim. Porzucają swoje chaty. obyczaje i umiejętności skuszeni smakiem chleba oraz wynalazkami przywiezionymi przez rycerzy zza morza. Leemet wierzy. że odnajdzie pogrążonego w wiecznym śnie Północnego Gada – jedyną istotę zdolną przywrócić dawny porządek.

Ponadczasowa powieść z Estonii o walce „starego” z „nowym”. niełatwym poszukiwaniu własnej tożsamości i zerwanym przymierzu człowieka z przyrodą.

 

Wydawnictwo: Marpress

Cena: 29


ISBN

9788375956313: Wydawnictwo

Wcześniej o Jezusie mogliśmy przeczytać w powieściach Renana. Ricciottiego czy Ropsa. Jednak dopiero czterotomowa powieść Romana Brandstaettera zachwyciła czytelników atmosferą miejsca. czasu i tradycji żydowskiej.

Zadziwiający jest portret psychologiczny Chrystusa – Boga i Człowieka. Księga pierwsza. „Czas milczenia”. opowiada o zdarzeniach. które miały miejsce od zapowiedzi narodzenia Jana Chrzciciela do pobytu Jezusa na pustyni. Księga druga. „Czas wody żywej”. to zapis dalszych wydarzeń aż do śmierci Jana Chrzciciela. Autor przedstawia tu pierwsze miesiące publicznego nauczania Jezusa i pierwsze zatargi z faryzeuszami. W Księdze trzeciej. „Czas chleba i światła”. autor przedstawia zdarzenia pomiędzy ścięciem św. Jana Chrzciciela a ostatnim tygodniem życia Jezusa. Dzie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


ISBN

9788380886872: Wydawnictwo

Format

29.95: https://woblink.com/ebook/podstawy-fizjologii-zwierzat-null-207601u

Cena:ebook dl, lesława jaworowska, historia etyki, bestia studium zła pdf, zły nawyk konia, zapiski podręcznej, prawdziwa historia delphine de vigan, rowerem po amazonce, starcie królów pdf, zabawne powiedzonka, kilimandżaro hemingwaya krzyżówka, jan zumbach ostatnia walka, potęga checklisty, anna anders-nowakowska, tomasz piątek macierewicz i jego tajemnice, stephen king miasteczko salem pdf, anastezja, lis i kozieł adam mickiewicz, pocałunek miłości, boży pył codzienności…