Bez przebaczenia

Bez przebaczenia

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Napięcie. wzruszenie. wstrzymywany oddech i ściskane kciuki – bohaterowie Bez przebaczenia wciągną was w swój świat.

 Ona – Paulina Litwiak – artystyczna dusza. niebieski ptak. Szczęśliwa. mimo braku ojca. bo ma cudowną matkę. Gdy w wyniku wypadku zostaje sierotą. trafia do domu. w którym panuje wojskowy dryl. do człowieka. który ją porzucił tuż po narodzeniu. Nierozumiana. niekochana. a na dodatek obwiniająca się o śmierć matki. wycofuje się w swój świat.

On – Piotr Sadowski – przystojny. honorowy i poukładany. Matematyk zaczynający karierę wojskową w jednostce ojca Pauliny. Kochający i kochany syn.

Gdy przypadkiem się spotykają. wydaje się. że są tak różni. że nic ich nie może połączyć. Miłość ma jednak inne pl

29.99: https://woblink.com/ebook/juz-czas-jodi-picoult-12403u

Cena:


Idealne kłamstwo

Autor: Rachel Abbott

Wczoraj Scott był martwy. Dzisiaj wrócił.

Ale Anna nie wierzy w duchy.

Scott był chłopakiem Anny. Kochała go. ale on zrujnował jej życie. Kiedy umarł. powinna poczuć wolność. jednak dzisiaj. czternaście lat później – Scott przez radio grozi. że ujawni jej mroczny sekret.

Anna popełniła jeden błąd i teraz przyjdzie jej za niego słono zapłacić. Scott jest jedyną osobą. która zna prawdę. ale jakim cudem żyje?

Wkrótce odpowiedzi będzie szukał Tom Douglas. Jednak Anna ucieka w panice: przed mężczyzną. którego kochała. przed mężczyzną. którego śmierć widziała na własne oczy; przed mężczyzną. który powrócił do żywych.

I ma tylko tydzień. by go znaleźć i zatrzymać.

„Niekwestionowana królowa

19.14: https://woblink.com/ebook/czerwone-zwoje-magii-cassandra-clare-wesley-chu-michal-szalbierski-185374u

Cena: Wesley Chu


Zachowania niepoprawne

Autor: Richard H Thaler

Zachowania niepoprawne (tyt. oryg. Misbehaving) Richarda H. Thalera. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii za rok 2017. zostały uznane za książkę roku przez najbardziej prestiżowe czasopisma branżowe. takie jak „Forbes”. „Economist”. „Financial Times”. Autor w błyskotliwej. przystępnej formie opisuje w niej swoje wieloletnie zmagania o realizację wizji wzbogaconej teorii ekonomicznej i tworzenie podstaw ekonomii behawioralnej. korzystającej z ustaleń psychologii i innych nauk społecznych. Doprowadziło to do uczynienia z ekonomii nauki bliższej rzeczywistości – nam i naszemu światu. W książce znajdziemy przykłady z najróżniejszych dziedzin życia. od funkcjonowania budżetów domowych. przez biznes. aż po tworzenie polityki państwowej w jej aspekcie finansowym.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 40"domowy survival" – książka, katarzyna bonda pdf, czarny łabędź książka pdf, pamiec nieulotna, bieganie po torach, prawdziwe historie o zdradzie, przechrzta cień, wielki ogarniacz życia, kurt cobain biografia, wojna i pokój mobi, ocena przedsiębiorstwa według standardów światowych pdf, zwiastun burzy, nora roberts kroniki tej jedynej tom 2, święte gry serial, e booki, raport borsuka, żuk gnojarz toczy kulke, krew olimpu, zarabiaj na nieruchomościach orzechowski…