Wydawnictwo

Wydawnictwo

Wydawnictwo Naukowe PWN: Format

147674

https://woblink.com/product-publication/download/147674/epub: 1

Cena:


Obóz świętych

Autor: Jean Raspail

AŻ TRUDNO UWIERZYĆ!

Autor 40 lat temu przewidział wydarzenia w Europie. które dzieją się na naszych oczach.
Książka odważna. Niesamowicie wizjonerska i prorocza. Aż do bólu niepoprawna politycznie.

I AŻ DO BÓLU PRAWDZIWA

W nękanych głodem i epidemiami krajach Orientu setki tysięcy ludzi opanowują statki. barki i łodzie. Niepowstrzymaną wściekłą falą ruszają ku Europie. Ów barbarzyński potop powoduje. że Europa umiera. Jej mieszkańcy – z nielicznymi wyjątkami – są od dawna sparaliżowani duchowo. moralnie i fizycznie przez ideologię permisywizmu. poprawności politycznej. tolerancji i multi-kulti. Poddają się więc biernie dzikim hordom. Ostatnie bastiony oporu. wierne ideałom cywilizacji chrześcijańskiej. są bezradne. Niemal już nie ma szlachetnych i mądrych elit.

ROZPOCZYNA SIĘ ARMAGEDON

Dlaczego Europa Białego Człowieka biernie poddaje się unicestwieniu i jaką rolę w tym procesie odgrywają media?

UWAGA! POWIEŚĆ TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!

Jean Raspail jest jak latarnia morska. Stara i samotna. ale niezłomna. trwająca mimo naporu nawałnic. Próbuje pokazać drogę żeglującym po coraz bardziej wzburzonym morzu. tym. którzy już nie potrafią marzyć. uświadomić im. gdzie jest port.
Maciej Pawlicki. „wSieci”. 26.01-1.02.2015

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


ISBN

9788324070589: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/zbuntowany-nowy-jork-ewa-winnicka-147657u

Cena:


Złodziej snów

Autor: Andrzej Syska-Szafrański

Alkoholowy zespół abstynencyjny to urojenia. majaki. bezsenność i lęk. Czy właśnie tego doświadcza Fryderyk. który postanawia przestać pić? Mieszka z matką. a jego życie obraca się wokół kolejnych butelek wódki wypitych wraz z kumplami i sprzątania za grosze podwórek w kamienicach. Kiedy przez nieuwagę niszczy pamiątkową szkatułkę. której matka nigdy nie pozwala dotykać. wypada z niej stara czarno-biała fotografia. Od tego czasu Fryderyka nękają koszmary. w których główną rolę odgrywają przerażające niebieskie wrony przemieniające się w ludzi ze zdjęcia.

Czy to skutek delirium tremens. czy może jednak realne niebezpieczeństwo?

Andrzej Syska-Szafrański. urodzony w Kielcach w 1969 roku. Z wykształcenia artysta malarz i pedagog. Jego pasją jest pis

32: https://woblink.com/ebook/przewodnik-po-polsce-z-filozofia-w-tle-grzegorz-senderecki-148117u

Cena:noszczyk chirurgia pdf, na znak tryumfu, oto jest kasia tekst, ja elton john, ścieżka miłości pdf, henryk sienkiewicz kim był, szczęście po włosku, leki z bożej apteki pdf, bajki violetty 2, cechy osobowości, trzynastka na karku, pułapki myślenia daniel kahneman, uwolniona, status pracownika samorządowego, draka ekonieboraka, kto pokocha psotkę, panika koronawirus, nawyk samodyscypliny. zaprogramuj wewnętrznego stróża, łukasz jabłoński, sieci elektroenergetyczne pdf, jestem żoną terrorysty pdf…