Boys from Hell

Boys from Hell

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia. równie parne co teksańskie noce. nie liczą się konwenanse. lecz to. co jest sensem naszego życia.

Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell. osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie. oszołomieni namiętnością. początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest jedną z nielicznych pisarek. których książki można po

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39


Pusta ziemia

Autor: Bohdan Szymczak

Pionierska wyprawa. mająca na celu eksplorację przestrzeni poza Układem Słonecznym. właśnie dobiega końca. Ekipa badawcza. w której znaleźli się między innymi trzeźwo patrzący na świat inżynier Tom. zapalony naukowiec profesor Thompson i sceptyczna programistka Marta. w końcu wraca na Ziemię. Ale ze względu na różnice czasoprzestrzenne od rozpoczęcia ich eskapady minęły już… siedemset pięćdziesiąt dwa lata. a na ich rodzimej planecie zaszły wielkie zmiany. Czym zaskoczy ich nowa. trudna do zaakceptowania rzeczywistość?

Fascynujące przygody. walka ze śmiertelnym zagrożeniem i namiętności. które mogą pomóc w przetrwaniu najgorszego kryzysu… I niezwykle aktualne pytanie o przyszłość świata. który tylko pozornie jest dobrze nam znany i bezpieczny.

Pusta Ziemi

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 23asertywność na co dzień, ebook na kindle, fizyka halliday pdf, marcin ciszewski deszcz kiedy premiera, fotografia pdf, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet pdf, pamiętnik szeptuchy, obsesje eve, książki do czytania online, zakrzewska agnieszka, witold kanicki, rodzina partnerska, kontrwywiad wojskowy prl, dzisiaj trzeba wybrać glas, metodologia badań książki, ossendowski lenin…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin