Wypisz. wymaluj. czyli jak robić notatki?

Wypisz. wymaluj. czyli jak robić notatki?

Autor: Krupiński Piotr

Poradnik skierowany głównie do osób młodych i studentów. poświęcony nieszablonowym technikom prowadzenia notatek na papierze i w formie elektronicznej.

Autor konfrontuje również swoje własne doświadczenia z tego zakresu z wiedzą praktyczną zawartą w publikacji i proponuje zmiany mające na celu efektywniejsze tworzenie i korzystanie z notatek.

 

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 27


Tarcza 4.0 – dopłaty do oprocentowania. wsparcie dla pracodawców i pracowników. ulgi dla podatników i przedsiębiorców

Autor: Tomasz Kowalski

24 czerwca 2020 r. weszły w życie przepisy tzw. tarczy antykryzysowej 4.0. Jest to kolejna modyfikacja tarczy antykryzysowej wprowadzającej szczególne rozwiązania prawne łagodzące skutki ekonomiczne epidemii COVID-19. W publikacji przedstawiamy jakie rozwiązania zostały wprowadzone tarczą 4.0.

W publikacji – pod każdym omawianym rozwiązaniem prawnym – wskazana została szczegółowa podstawa prawna. Dzięki temu łatwo można ustalić. z jakich przepisów wynikają omawiane rozwiązania.

W ramach tarczy zostały wdrożone liczne rozwiązania prawne specjalnie przeznaczone na wsparcie firm w dobie kryzysu spowodowanego epidemią.

Na podstawie tar

29: https://woblink.com/ebook/jak-odzyskac-kontrole-nad-odchudzaniem-bialas-olga-194666u

Cena:


Fakturowanie w jednostkach sektora publicznego

Autor: Hubert Grzyb

Z publikacji można dowiedzieć się m.in.:

§ jakie obowiązują zasady wystawiania faktur. w tym w JST po centralizacji – czy dostawa towarów oraz świadczenie usług wykonywane między JST a jej jednostkami organizacyjnymi mogą być dokumentowane fakturą.

§ w jakich terminach należy wystawić faktury i jakie są tu wyjątki.

§ kiedy istnieje obowiązek wystawienia faktury. a kiedy należy wystawić notę księgową.

§ czy paragon wystawiony do kwoty nie wyższej niż 450 zł. zawierający NIP nabywcy. będzie spełniał wymagania przewidziane dla tzw. faktury uproszczonej.

§ jaki wpływ ma zawarta umowa na treść faktury. które zapisy mają pierwszeństwo w razie sprzeczności umowy z fakturą.

§ kiedy powstaje moment o

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 19.95


Wybór pism pedagogicznych

Autor: Janusz Korczak

Janusz Korczak. właśc. Henryk Goldszmit (1878–1942). polsko-żydowski lekarz i pedagog. zajmował się teorią i praktyką wychowania. Miał szerokie rozeznanie w światowych teoriach pedagogicznych. Lata pracy naukowej oraz bezpośrednie doświadczenia pedagogiczne doprowadziły go do stworzenia własnego oryginalnego systemu pracy z dziećmi. opartego na partnerstwie. samorządności i demokracji. Inicjował działania na rzecz praw dziecka.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788382190076: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/taniec-slonecznika-beata-anna-piersiak-193605u

Cena:


ISBN

: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/sprawdz-czy-ktos-za-toba-nie-stoi-ina-nacht-193528u

Cena:heroes 3 przystań, roślinny lunchbox, powieść jacka londona, santa montefiore książki, lawa. opowieść o "dziadach" adama mickiewicza, natalia siedowa, edda poetycka pdf, monarchia wczesnopiastowska, jak nie spieprzyc zycia dziecku chomikuj, ulisses audiobook, cherezińska, content marketing i social media: jak przyciągnąć klientów, 365 dni książki, żydzi w rosji, agnieszka jeż, podstawy żywienia człowieka pdf, głód miłości, stany nagłe w psychiatrii, matematyka klasa 7 sprawdziany pdf, biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt…