ISBN

ISBN

9788726710403: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/napoleon-giancarlo-villa-lucas-hugo-pavetto-203473u

Cena: Lucas Hugo Pavetto


Senior Policy in Hungary. Poland and Russia

Autor: Bogusława Urbaniak.

The monograph considers the notion and scope of senior policy vis-a-vis similar policies. such as social policy on ageing. social policy on old age. and social policy on the elderly. Although retirement policy is unrelated to senior policy. it is also covered in the monograph because of its influence on the financial situation and well-being of the elderly and older adults. A brief review of the demographic situation and main population trends in EU-28 countries is followed by a presentation of senior policies in Hungary. Poland and Russia. and the impact of their retirement policies on the economic situation of older people.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


Smaki dzieciństwa

Autor: Mirosława Kątna

Wspomnienia? Dom. do którego zawsze chciało się wracać. Koleżanki i koledzy. którym nie trzeba było imponować. Szkoła. która otwierała oczy i poszerzała horyzonty. Nie. nie każdy tak zapamięta swoje dzieciństwo i młodość.

Smaki dzieciństwa to zapis prawdziwych. często dramatycznych historii młodych ludzi – krzywdzonych. zranionych lub unieszczęśliwionych przez rówieśników i dorosłych.

Książka autorstwa doświadczonej psycholożki to przyczynek do refleksji nad postawami. jakie my. dorośli. przyjmujemy wobec dzieci i młodzieży. To zachęta do zrewidowania poglądów. unikania krzywdzących – być może nieświadomych – zachowań. reakcji i gestów. To okazja do wejścia w świat młodych. zrozumienia ich potrzeb. motywacji oraz emocji.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena:


Podrzutek

Autor: Anton Czechow

“Podrzutek” to opowiadanie Antoniego Czechowa. jednego z najsłynniejszych rosyjskich pisarzy i dramaturgów. Uznawany jest powszechnie za mistrza małych form literackich.

Jest to wspaniałe. zabawne opowiadanie znane również pod tytułem “Wyprawa po złoto”.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 4.49


ISBN

9788382261547: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/wiktoria-accoramboni-tadeusz-boy-zelenski-stendhal-201964u

Cena:


Superbohater z antyku. t.3 Złote rękawice Arachne!

Autor: Stella Tarakson

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Tim wraz z Zoe zastanawiają się. jak ożywić kamienny posąg. Gdyby Jason mógł im pomóc… Tymczasem ktoś traktuje ich jak muchy. które trzeba złapać na lep. Takie tłuściutkie i pyszniutkie… Dość tego Arachne! Przynajmniej waza trafiła w dobre ręce. A nawet boskie! Boga złodziei i kłamców… O rany!

Wydawnictwo: Heraclon International

Cena: 21.95angielski repetytorium pdf, kultura w socjologii, walka dobra ze złem literatura, antygona sprawdzian pdf, dlaczego kochamy, herman koch, marzena nykiel mąż, katarzyna puzyńska książki, stephen king danse macabre, 365 dni pdf, wstęp do psychologii pdf, słowotwórstwo angielski jak się nauczyć, kamień na kamieniu pdf, miod i mleko, życie w średniowiecznym zamku chomikuj, cities skylines warsaw, arsene wlamywacz, ofiara losu pdf, marsz radeckiego roth, łukasz jurek, kolejne 365 dni chomikuj, ocalałe riley sager, gta vice city ukryte paczki, sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu…