Kolorowych snów

Kolorowych snów

Autor: Monika Sawicka

Jedna chwila potrafi zmienić wszystko…

Natalia prowadzi dynamiczne życie dwudziestolatki. Ma mnóstwo planów. energii i pomysłów na siebie. Do czasu strasznej informacji. która zmienia jej życie w jednej chwili. Początkowo dziewczyna nie wie jakie zagrożenie niesie ze sobą białaczka. Jednak gdy rozpoczyna leczenie. wyrwana z biegu. zmuszona do odłożenia swoich marzeń na półkę. powoli dowiaduje się z czym przyszło jej się mierzyć. Na szczęście nie zabraknie jej energii. by walczyć o siebie i innych – wielu osobom Natalia może pomóc. tylko czy podejmie się tego trudnego zadania?

Poruszająca i niezwykle zaskakująca opowieść o chorobie. tęsknocie i stracie. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


EPUB.MOBI

154328: 29.99

https://woblink.com/product-publication/download/154328/epub

:

Cena:


Tygodnik Powszechny Zwierzenia zwierząt

Autor: Opracowanie zbiorowe

TAK SIĘ ZŁOŻYŁO. ŻE TUŻ PRZED FINISZEM PRAC NAD „ZWIERZENIAMI ZWIERZĄT” udało się nam rodzinnie wyskoczyć na kilka dni w Bieszczady. Jeden z noclegów przypadł nad górnym Sanem: od końca asfaltu pięć kilometrów leśną drogą. potem jeszcze pół godziny wśród drzew i traw. do doliny. w której z dawnej wsi zostały tylko ruiny cerkwi i jeden dom. Z każdym kolejnym krokiem przez pustkę wyostrzały nam się słuch i węch; stawaliśmy się coraz bardziej milczący i coraz bardziej czujni.

To nie były strach czy niepewność związane z tym. że szliśmy w nieznane. Czuliśmy się raczej tak. jakbyśmy wyczuwali obecność zwierząt. które mają te strony w posiadaniu. i stawali się trochę jak one. W „Zwierzeniach zwierząt” przeczytają Państwo niejeden tekst o tym. jak postrzeg

:

Cena:


Pokochaj swój kobiecy krajobraz

Autor: BRAK

Czy chcesz złamać kod kobiecości?

 

Kobieca anatomia skrywa w sobie wiele sekretów. Brak ich świadomości powoduje nieporozumienia i niechęć wobec własnej kobiecości. Na szczęście specjalistka od menstruacji i niekwestionowany autorytet z dziedziny badania kobiecości zdradza wszystkim Paniom. jak mogą złamać kod i pokochać to. co w nich wyjątkowe.

 

Świętowanie zamiast kompleksów!

 

Teraz i Ty zaczniesz celebrować kobiecość i zmysłową przyjemność. Pomogą Ci w tym mantry. ruch. masaż. tajemnice menstruacji i magia. Dowiesz się. jak pozbyć się wstydu i poczucia winy oraz zgłębisz swoją zmysłowość i przyjemność. Zrozumiesz znaki otrzymywane od własnego organizmu i zgrasz następujące w nim przemiany z rytmami natury i wsze

34.3: https://woblink.com/ebook/koniec-z-migrena-program-zywieniowy-definitywnie-eliminujacy-bole-glowy-i-stany-zapalne-turknett-josh-154189u

Cena:


Agnieszka opowiada bajkę (pol-ang)

Autor: Joanna Papuzińska

Czytanie angielskiego tekstu ze zrozumieniem to nie lada sztuka! Dobrze mieć wówczas pod ręką tłumaczenie polskie – tak jak w tej książce. Lekturę ułatwia przejrzysty. akapitowy układ teksów polskiego i angielskiego.

W książce znajdują się dwa opowiadania Joanny Papuzińskiej.

W opowiadaniu tytułowym Agnieszka próbuje przekonać mamę. by pozwoliła jej adoptować małego kotka. By ją udobruchać. opowiada jej bajkę o kotku szukającym swojej mamusi.

Placek Zgody i Pogody  to historia. w której Agnieszka piecze z pomocą sprytnego stworzonka Głowogonka placek. Dzięki niemu skłóceni rodzice znów zaczynają się do siebie uśmiechać.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9ebook wypożyczalnia, wszechświat w twojej dłoni pdf, więzień nieba pdf, jezyk suahili, zimbardo psychologia i życie pdf 2012 chomikuj, surviving mars pl, automatyzacja procesów produkcyjnych pdf, smilla w labiryntach śniegu, zespół sjogrena leczenie biologiczne, książka jezus mówi do ciebie, miguel ruiz, tysiąc wspaniałych słońc pdf, masa o procesie polskiej mafii pdf, regiony geograficzne świata, nie zdążę, lego ninjago święto umarłych, szymun wroczek, audiobook erotyczny, kamila molińska, andersen hans christian, fizjologia człowieka w zarysie traczyk pdf…