D’Artagnan

D’Artagnan

Autor: Aleksander Dumas (Ojciec)

W powieści wykorzystano postacie i motywy znane z cyklu o muszkieterach Dumasa (Trzej muszkieterowie. W dwadzieścia lat później. Wicehrabia de Bragelonne). Wydarzenia opisywane mają miejsce pomiędzy Trzema muszkieterami a W dwadzieścia lat później. Tagi: opowiadanie. klasyka

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Kłamca

Autor: Nora Roberts

Nowa pasjonująca powieść NORY ROBERTS. najlepszej pisarki na liście „New York Timesa”

Gdy mąż Shelby Pomeroy ginie w tajemniczym wypadku. kobieta jest zrozpaczona. Wkrótce jednak poznaje straszliwą prawdę – Richard był oszustem i zdrajcą. a ich wspólne życie – jednym wielkim kłamstwem. Po jego śmierci Shelby wraz z córką wraca do domu w Tennessee i tam na nowo cieszy się wolnością. Pojawia się też promyk nadziei w postaci przystojnego stolarza Griffina Lotta.

Jednak nie wszystkich cieszy. że Shelby wróciła do miasteczka – wokół niej zaczynają ginąć ludzie. Trop prowadzi do Richarda i… jego wspólników. Co się stało z Richardem? Czy rzeczywiście nie żyje? Shelby uświadamia sobie. że wciąż nie może uchronić siebie i córki przed jego kłamstwami. Jak długo jeszcze nie m

:

Cena:


ISBN

9788380627420: Wydawnictwo

Format

30.9: https://woblink.com/ebook/krucze-pierscienie-2-zgnilizna-siri-pettersen-22771u

Cena:


ISBN

9788324061112: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/zaczekaj-na-mnie-monika-michalik-186012u

Cena:


Kłamca 1. Wydanie III

Autor: Jakub Ćwiek

Jest jeden Bóg To znaczy był. bo odszedł i dziś nikt nie wie. gdzie się podziewa.

Zanim jednak zniknął na dobre. dał ludziom wyobraźnię. wolną wolę i siłę wiary. a ci wykorzystali owe dary. by stworzyć sobie nowych bogów. półbogów. tytanów i innych. którzy zasiedlili ziemię i wprowadzili nowe porządki.

Aniołowie potrzebują sojusznika. którego nie obowiązują ich rygorystyczne zasady i prawa. Kogoś. kto pomoże im wygrywać w toczących się na ziemi starciach i bez problemu odnajdzie się zarówno pośród istot mitycznych. jak i współczesnych ludzi.

Wybór archaniołów pada na Lokiego. boga ognia i kłamstwa z panteonu Asów. Współpraca zaczyna się obiecująco. ale czy ktoś taki jak on da się długo trzymać na krótkiej smyczy?

 

Kubie musiało nie być ła

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6


Lato w Pensjonacie pod Bukami

Autor: Magdalena Witkiewicz

Czy istnieją miejsca. które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości? I których urok spływa na gości jak ciepły. letni deszcz. obiecujący ukojenie i nowy początek?

Stary. ale odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz.

Prowadzi go atrakcyjna i dystyngowana starsza pani. Róża. Każdego roku przyjeżdżają tu osoby. które szukają swojego miejsca w życiu i czekają na swoją szansę. dzięki której odnajdą w końcu szczęście.

Także tego roku Pensjonat stanie się przytuliskiem dla młodych małżeństw. zwaśnionych sióstr. dawnych kochanków i samotnych serc.

Każdy pokój zdobi grafika z cytatem z wiersza Stachury lub piosenki Starego Dobrego Małżeństwa. Odczytane słowa ze ścia

:

Cena:


Logistyka w przedsiębiorstwie

Autor: Iwona Pisz

We współczesnych gospodarkach rosnące skomplikowanie produkcji sprawia. że coraz większego znaczenia nabierają procesy logistyczne. Autorzy skupili więc uwagę na: znaczeniu i celach logistyki; procesach logistycznych i infrastrukturze transportowej; logistyce zaopatrzenia. produkcji i dystrybucji; łańcuchu logistycznym; analizie efektywności systemów logistycznych; komputerowym wspomaganiu systemów logistycznych; projektowaniu systemów logistycznych.

Podręcznik uzupełniają pytania kontrolne i ćwiczenia sprawdzające wiedzę oraz słownik ważniejszych terminów.

Podręcznik jest przeznaczony dla studentów uczelni technicznych na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji oraz studentów uczelni ekonomicznych

:

Cena:louise l. hay, farma lalek audiobook, andrzej dębowski, szkoła xxi wieku, teorie handlu międzynarodowego, wiedźmin epub, słownik terminologii medialnej, railroad tycoon 1, halina janowska, zmień swoje życie w 7 dni, ścieżka minecraft, scenariusze teatralne pdf, błażej kmieciak, konstytucja rp audiobook, likiernik stanisław, obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie część 2, łobocki metody i techniki badań pedagogicznych, dark souls 3 trofea poradnik, interna w 5 dni, książka dowód…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin