Stacja Jagodno. Tom VIII. W obiektywie wspomnień

Stacja Jagodno. Tom VIII. W obiektywie wspomnień

Autor: Karolina Wilczyńska

Daj się porwać subtelnej opowieści o malowniczej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. w której ponadczasowość łączy się z urokiem chwili. Karolina Wilczyńska. autorka najpiękniejszej literatury obyczajowej. zaprasza do świata wypełnionego kobiecymi emocjami. 

Hubert przyjeżdża do Jagodna. by uwiecznić jego wyjątkowy klimat w albumie okolicznościowym. zamówionym przez wójta. Fotograf wpada na pomysł włączenia do niego starych portretów rodzinnych – zazwyczaj to one skrywają najciekawsze historie. związane z danym miejscem. W jaki sposób jedno zdjęcie sprzed lat może wpłynąć na mieszkańców Jagodna? 

Jeśli ciekawi cię. co tym razem los przyniesie Twoim ulubionym bohaterom i jakie tajemnice nie zostały jeszcze wypowiedziane na głos. sięgnij p

39.99: https://woblink.com/ebook/wojny-polski-z-zakonem-krzyzackim-1308-1521-biskup-marian-175356u

Cena:


Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen. który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie

Autor: Fumitake Koga

Ciesząca się w Azji ogromną popularnością książka Odwaga bycia nielubianym. która rozeszła się w ponad trzech milionach egzemplarzy. pokazuje. jak stać się człowiekiem. jakim naprawdę chcesz być. Oparta na motywach teorii Alfreda Adlera – obok Freuda i Junga jednego z trzech wielkich dziewiętnastowiecznej psychologii – książka ta jest pouczającą dyskusją między filozofem a młodym człowiekiem. Ich dyskusja w przystępny sposób pokazuje. że każdy decyduje o własnym życiu i może zrzucić jarzmo przeszłości. zwątpienia oraz cudzych oczekiwań. Przedstawiony w niej punkt widzenia wyzwala. daje odwagę do zmiany i do ignorowania ograniczeń stawianych przez otoczenie i samego siebie.

Jest to książka nie tylko niezwykle przystępna. ale i o przełomowym znaczeniu. Z jej mądrości zaczerpnęły już miliony czytelników odkrywając jak żyć swoim własnym. zgodnym z samym sobą życiem.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9orzeł biały marcin przybyłek chomikuj, biblioteka ebooków, rośliny nas ocalą, ibuk.libra.pl, jak pisac zaproszenie, o pochodzeniu człowieka, piotr glas książki, krzysztof klincewicz, niemiecki w pracy pdf, e book za darmo, wojownicy tom 8, grzegorz teresiński, działania na liczbach naturalnych klasa 4 sprawdzian pdf, fizjologia zwierząt pdf, matura czytanie ze zrozumieniem, scenariusz przedstawienia kopciuszek…