NIC DO STRACENIA

NIC DO STRACENIA

Autor: Lee Child

Rozpacz i Nadzieja – dwa miasteczka połączone szosą wiodącą przez bezludne. pustynne tereny Kolorado. I przemierzający ją samotnie Jack Reacher. który chce tylko napić się kawy. Rozpacz okazuje się mało gościnnym miejscem; bez żadnego powodu czterech osiłków próbuje wyrzucić go z miasta. a policjanci odstawiają go do granicy stanu i grożą. że jeśli wróci. trafi do aresztu.

Nie wiedzą. że Reacherowi lepiej nie grozić. Tak samo. jak lepiej nie powstrzymywać go przed odkryciem czegoś. co ktoś wyraźnie chce ukryć. Zwłaszcza jeśli tym kimś są władze. Bo Reacher nie przepada za władzą. I nie ma nic do stracenia.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 36


https://woblink.com/product-publication/download/199080/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788366718098: Wydawnictwo

Format

13.45: https://woblink.com/ebook/swiateczne-nieporozumienie-katarzyna-bester-197733u

Cena:dama w czerwieni, mroźne łzy, mróz zaginięcie pdf, królobójstwo, freedisc książki romanse, goebbels dzienniki, marek stączek, martynka polewska, anna zielak, encyklopedia zielarstwa i ziołolecznictwa pdf, tyson fury bez maski, dante alighieri książki, cnoty obywatelskie rzymian, dynastia piastów, kosmetologia książki, nowości książkowe, czarny mercedes majewski, trzecia tajemnica fatimska pdf, japoński wachlarz. powroty, iluzoryczne, chyłka remigiusz mróz, zbigniew herbert wiersze, hislop, opowiadania na czas przeprowadzki…