178295

178295

39.9: https://woblink.com/ebook/dziwne-losy-jane-eyre-charlotte-bronte-178295u

1

:

Cena:


Wychowuj z głową. czyli zdroworozsądkowe rodzicielstwo

Autor: Ray Burke

RODZICE NAPRAWDĘ MUSZĄ TO WIEDZIEĆ!

Wspaniały poradnik dla rodziców dzieci w wieku od 6 do 16 lat. którzy borykają się z różnymi problemami: stale kłócącym się rodzeństwem. kłopotami dziecka w szkole. buntowniczymi nastolatkami czy brakiem umiejętności komunikacji i wspólnej zabawy. Książka przedstawia szereg sprawdzonych metod. które pomogą ci m.in.:

  • zapobiegać niewłaściwemu zachowaniu bądź je korygować.
  • nauczyć dzieci cennych umiejętności społecznych.
  • wspierać u nich rozwój samokontroli i samemu zachowywać spokój w trudnych sytuacjach.
  • stworzyć silne więzi oraz ciekawe rytuały i tradycje rodzinne.
  • dać dzieciom siłę. aby umiały radzić sobie z presją rówieśniczą.
  • rozpoznawać i neutralizować zagrożenia związane z internetem i mediami społecznościowymi.

Opisane tu gotowe strategie rodzicielskie zostały podzielone na małe kroki. które będziesz mógł od razu wprowadzić w życie.

Autorzy pracują w Boys Town. istniejącej od 1917 roku w USA organizacji opiekuńczej dla osób niepełnoletnich. Na podstawie zdobytej dzięki temu rozległej wiedzy na temat dzieci. rodziców i życia rodzinnego opracowali swój autorski program zdroworozsądkowego rodzicielstwa. którym od 1989 roku dzielą się z rodzicami na całym świecie.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Ciecz

Autor: Mark Miodownik

Co sprawia. że jedne ciecze zastygają. a inne nie? Jak to możliwe. że niektóre owady umieją chodzić po wodzie? Czy smak wina jest skorelowany z jego barwą? Jak tworzą się zwykłe fale. a jak tsunami? Kiedy wynaleziono pierwszy klej? Mark Miodownik. materiałoznawca i niezrównany popularyzator nauki. zabiera nas w podróż po świecie cudownych substancji. Wsiada do samolotu i opowiada o wszystkich cieczach biorących udział w locie z Londynu do San Francisco. od paliwa napędzającego maszynę. poprzez alkohol serwowany na pokładzie. ciekłokrystaliczne ekrany. na których wyświetla się filmy. wodę w oceanie i tę. która przybrała postać chmur za oknem. aż po płyny ustrojowe. środki do dezynfekcji i tusz w długopisie. Opowieść o fascynującym świecie ciekłych substancji jest zarazem podróżą w czasie – Miodownik pisze i o tym. jak ludzkość odkrywała zbawienne lub destrukcyjne właściwości cieczy i jak tworzyła nowe. Książka nie tylko dla tych. którzy uwielbiali bawić się zestawem „Mały Chemik”.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 32joanna haberko, wirus paniki, epistologia, królewskie źródło, nieodnaleziona lubimy czytać, wielka czwórka agatha christie, peter sagan mój świat, łatwe origami dla początkujących, obietnice poranka, zakazana arheologia, farma ciał, anna kańtoch pokuta, ukryta łowczyni pdf, dieta warzywno-owocowa dr ewy dąbrowskiej i co dalej pdf, wojna makowa pdf, małgorzata wierzejska, książki na ebooka, 21 lekcji na xxi wiek recenzja, bruce lee biografia, akuszerka z sensburga, problemy osób starszych…