ISBN

ISBN

9788381321655: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/dieta-okienkowa-justyna-mizera-181659u

Cena:


1

:

:

Cena:


:

:

Cena:


Zbłąkany syn

Autor: Rainbow Rowell

To miał być koniec opowieści.

Simon Snow zrobił wszystko. co powinien. Pokonał złoczyńcę. Wygrał wojnę. A nawet się zakochał… W tym miejscu powinien nastąpić happy end. prawda? Coś w stylu „I żyli długo i szczęśliwie…”.

Dlaczego więc Simon Snow popadł w apatię i nie może zejść z kanapy? Zdaniem najlepszego przyjaciela potrzebuje zmiany. Nowych bodźców. które sprawią. że ujrzy siebie w innym świetle i odzyska chęć do życia.

Przyjaciele ze szkoły dla czarodziejów wpadają na genialny pomysł: wyjazd do Ameryki jest tym. czego potrzeba Simonowi. Przy okazji odwiedzą starą znajomą.

Zabytkowym kabrioletem jeżdżą po zachodnich stanach w poszukiwaniu przygód.Oczywiście dopadają ich też kłopoty – smoki. wampiry. śmiercionośne indywidua… Stawiają im czoła. ale w pewnym

:

Cena:ekke overbeek, praca bez sensu, matura ustna z jezyka polskiego, miasta śmierci, erin watt chomikuj, chłopak z katynia, anatomia układu ruchu, kinesiotaping w pediatrii, 100 dni samotności, jan doktór, jerzy vetulani książki, tacet a mortuis, margaret gra, lynne mctaggart, małgorzata mroczkowska, kolejne 365 dni audiobook, historia internetu pdf, pandemia hiszpanki, kolacja z zabójcą, mudry i gesty leczące, zachowanie organizacyjne, bajki robotów audiobook, stulecie winnych ci którzy walczyli…