O pięknie (2020)

O pięknie (2020)

Autor: Zadie Smith

Rodzina Belseyów jest zbyt normalna. by mogło to być prawdziwe. Troje dzieci. każde innego wyznania. apodyktyczna matka. była aktywistka na rzecz praw kobiet i oderwany od rzeczywistości ojciec. którego życie koncentruje się wokół twórczości Rembrandta. No i śmiertelnego wroga: Monty’ego Kippsa. Ale kiedy Jerome. najstarszy syn Belseyów. oświadcza się córce Monty’ego. wszystko wywraca się do góry nogami. Howard Belsey wyrusza za ocean. by wreszcie rozprawić się z Kippsem. I wywołać lawinę zdarzeń. które na zawsze już splotą losy dwóch rodzin.

Tato. pomyłka. Nie powinienem był o niczym pisać. Nieodwołalnie skończone – o ile w ogóle się zaczęło. Proszę. proszę. błagam. nie mów nikomu. po prostu o wszystkim zapomnij. Zrobiłem z siebie kompletnego durnia! Mam ochotę zwinąć się w kłębek i

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 24.9


ISBN

9788366431331: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/chor-zapomnianych-glosow-remigiusz-mroz-175925u

Cena:


Bruce Lee. Życie

Autor: Matthew Polly

Pierwsza wiarygodna biografia gwiazdy Wejścia smoka. Oparta na ponad setce rozmów. ilustrowana nieznanymi fotografiami i rozwiązująca zagadkę tajemniczej śmierci.

W Hongkongu był dziecięcą gwiazdą kina. przywódcą szkolnego gangu chuliganów i mistrzem cza-czy. Ciosem pięści wymierzonym z odległości jednego cala posyłał dorosłego mężczyznę na drugi koniec pokoju. Bruce Lee miał niezwykłe umiejętności i wdzięk przydatne w Hollywood – świecie. który postanowił podbić. choć nie było w nim ról dla Azjatów. Trenował. przyjaźnił się i rywalizował z największymi gwiazdami tamtych lat. Jak wyprowadzić kopniak z półobrotu uczyli się od niego Roman Polański. Steve McQueen i Chuck Norris. Stał się pomostem łączącym show-business z kulturą Dalekiego Wschodu. Choć jego karie

29.99: https://woblink.com/ebook/znajdz-mnie-andre-aciman-tomasz-bieron-173728u

Cena:


Osadzony

Autor: Kinga Wójcik

Trzynaście lat temu mieszkańcy Łodzi żyli w strachu. Mężowie drżeli o życie swoich żon. rodzice zamykali w domach córki. Nieuchwytny. przebiegły i bezwzględny morderca. któremu media nadały pseudonim Trzynaście. długo igrał z policją. w końcu jednak popełnił błąd… Łodzianie odetchnęli z ulgą. Przeszłość jednak nie pozwala o sobie zapomnieć. Dochodzi do kolejnego morderstwa. które do złudzenia przypomina zbrodnie Trzynastki. Czy w mieście grasuje naśladowca? Jaki związek z Trzynastką ma kobieta. którą przed trzynastoma laty uznano za zaginioną? A może za sznurki pociąga człowiek od lat zamknięty w więzieniu. który teraz niespodziewanie poprosił o spotkanie z komisarz Rudnicką?

Kolejne śledztwo łódzkich śledczych zaprowadzi ich do skrywanych przez lata tajemnic. Komisarz Rudnicka i sierżant Wolski zrobią wszystko. by odkryć prawdę. Za wszelką cenę.

Kinga Wójcik – urodziła się w 1994 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończyła Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Jej ‚Poryw’ i ‚Spektakl’ otwierają serię z komisarz Rudnicką w roli głównej.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 22.85dermatologia w praktyce pdf, katarzyna bocheńska, projekt rośliny książka, na poczatku byl chaos, zbrodnia niezbyt elegancka tom 1, kindle mobi czy epub, e boki, współczesne społeczeństwo polskie pdf, ebooks online, s. szuman, opowieści z meekhańskiego pogranicza. północ – południe, mówiąc, zaginiona flota, słownik pojęć medycznych, friend zoned belle aurora pdf, "domowy survival" – książka, słownik pojęć psychologicznych…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin