ISBN

ISBN

9788324078745: Wydawnictwo

Format

20.99: https://woblink.com/ebook/dziki-lubin-charlotte-link-anna-makowiecka-siudut-196064u

Cena:


ISBN

9788364846939: Wydawnictwo

Format

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 16


1

Autor: Kristen Callihan

:

Cena:


Wszystkie życia Hedy Lamarr

Autor: Marie Benedict

Fritz Mandl jest charyzmatyczny i bajecznie bogaty. Przede wszystkim jednak jest faszystą zaopatrującym Niemców w broń. Wie. że Hedwig jest żydówką. Mimo to zrobi wszystko. by ją poślubić. Ona zrobi wszystko. by chronić siebie i swoją rodzinę. Dokąd doprowadzi ich rodzące się między nimi uczucie?

Kilka lat później świat obiega zaskakująca plotka – gwiazda hollywoodzkiego kina. Hedy Lamarr. dokonuje odkrycia. które może pomóc w walce z nazistami. Kim stała się Hedwig? Czy w jej burzliwym życiu znalazło się miejsce na prawdziwą miłość?

Po Pani Einstein i Pokojówce miliardera Marie Benedict odkrywa dla nas zdumiewający życiorys kobiety o wielu twarzach. Aktorki i badaczki. której przełomowy wynalazek zrewolucjonizował współczesną komunikację.

:

Cena:zapożyczenia z języka francuskiego, komando puff, swiatlo ktore utracilismy, piotr fronczak, powikłania pooperacyjne wczesne i późne, juliusz ćwieluch, demonizm, oczyszczanie energetyczne, ścigając krzyk, katarzyna puzyńska więcej czerwieni pdf, z jednym wyjatkiem, kultura wikingów, teksty piramid, sekret byrne rhonda, steve hawking, kamienie na szaniec ksiązka, nurowska maria książki…