ISBN

ISBN

9788379005963: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/martwe-dusze-mikolaj-gogol-25688u

Cena:


Rzeka kłamstw

Autor: Edyta Świętek

Rzeka kłamstw to najnowsza powieść Edyty Świętek otwierająca cykl Grzechy młodości. Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny. które splatają się z realiami życia w minionej epoce.

Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę.

Kazimierz. choć pasjonuje się kryminologią z którą wiąże się jego praca zawodowa. jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana żona Ewa marzy o karierze wokalnej.

Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romanse z innymi mężczyznami.

Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa. ale również w sidła miłości.

Czasy się zmieniają. ale ludzkie tęsknoty i namiętności pozostają takie same. Edyta Świętek z literackim kunsztem miesza w życiu swoich bohaterów. a co ważniejsze także w sercu czytelnika! Pochylcie się nad „Grzechami młodości”. To prawdziwie sentymentalna podróż!

Agata Kołakowska. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


Zbrojni

Autor: Terry Pratchett

„Zostań prawdziwym mężczyzną w Straży! Straż Miejska potrzebuje ludzi!” Ale ci. których naprawdę dostaje. to m.in. kapral Marchewa (formalnie krasnolud). młodszy funkcjonariusz Cuddy (naprawdę krasnolud). młodszy funkcjonariusz Detrytus (troll). młodsza funkcjonariusz Angua (kobieta… na ogół) i kapral Nobbs (wykluczony z rasy ludzkiej za faule). Przyda im się każda pomoc. Bo zło unosi się w powietrzu. mord czai za progiem. a coś bardzo paskudnego na ulicach. Dobrze by było. gdyby wszystko udało się załatwić do południa. ponieważ wtedy właśnie kapitan Vimes oficjalnie przechodzi w stan spoczynku. oddaje odznakę i się żeni. A że wszystko to dzieje się w Ankh-Morpork. wiele rzeczy może się wydarzyć w samo południe.

Jest szaleńczo zabawny. Jest inteligentny. Ma styl.

Daily Telegraph

Jeśli ktoś nie zna jeszcze tej pratchettowskiej niezwykłej mieszanki filozoficznych żartów przeplatanych slapstickową komedią. właśnie zyskał wyjątkową okazję poszerzenia horyzontów.

Financial Times

Najzabawniejszy piszący obecnie autor brytyjski – w dowolnym gatunku.

Yorkshire Post

Najlepszy pisarz-humorysta dwudziestego wieku.

Oxford Times

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9


Format

EPUB.MOBI: 145217

https://woblink.com/ebook/eva-arturo-perez-reverte-145217u

:

Cena:diagnostyka nadnerczy, wróżby do ciasteczek pdf, nasza szkapa, dzikie serce audiobook, jezus z nazaretu ratzinger, ogień i krew mobi chomikuj, konrad szcześniak, weredyk, sekrety szeptuch pdf, arabska krucjata pdf, grudziński inny świat pdf, udar mózgu książki, chińskie lalki, manipulacja polityczna, historia psychologii, wiedzmin tom 1-8, kampania polska, albert camus dżuma pdf, sprawdzian matematyka klasa 2 pdf, sławomir mrożek artysta gatunek literacki…