https://woblink.com/product-publication/download/142810/epub

https://woblink.com/product-publication/download/142810/epub

1:

:

Cena:


SZCZĘŚCIARZ

Autor: Nicholas Sparks

Logan Thibault służył w Iraku. gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Podczas ćwiczeń na pustyni znalazł amulet – fotografię uśmiechniętej blondynki – który zapewnił mu nie tylko wygranie wieczornych partii pokera w koszarach. ale przede wszystkim – przeżycie wojny.

Kiedy w bezsensownym wypadku ginie jego przyjaciel. Thibault stawia sobie za cel odszukanie dziewczyny ze zdjęcia. Wyrusza na pieszą wyprawę przez kraj. za towarzysza mając jedynie wilczura Zeusa.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32


:

:

Cena:


Miłość w chmurach

Autor: Eithne Shortall

Cora Hendricks dochodzi do siebie po nieudanym związku i wątpi w to. że kiedykolwiek znajdzie miłość. Aby urozmaicić sobie czas w pracy w liniach lotniczych Air Lingus. zaczyna swatać samotnych pasażerów. Przydziela miejsca pasażerom. którzy jej zdaniem do siebie pasują.

Bazując jedynie na swojej intuicji i informacjach z internetu. Cora zamienia rząd numer dwadzieścia siedem w samolocie w swoje laboratorium miłości. Niczego nieświadomi ludzie zajmują miejsca obok swojej wymarzonej – albo i nie – drugiej połówki.

Czy Cora także znajdzie szczęście. czy los się do niej uśmiechnie…

Eithne Shortall. od dziecka zagorzała swatka. pracuje jako redaktorka w dziale sztuki „Sunday Times Ireland”.

Wspaniała. niebanalna. debiutancka powieść. która sprawi. że nie będziecie w stanie się od niej oderwać. Szalenie zabawna!

Patricia Scanlan

Doskonała lektura na wakacje.

Chrissie Manby

Urocza. dająca do myślenia. napisana z humorem i lekkością. Powieść dodająca otuchy.

„Irish Times”

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99mnemotechniczny, obrabiarki sterowane numerycznie, wierzylismy jak nikt, jk rowling harry potter, stefan żeromski rozdziobią nas kruki wrony, niegrzeczny szef pdf chomikuj, 7 dzielnica paryża, mimo twoich łez pdf, 1768 rok, miedziaki książka, kodeks etyki adwokackiej komentarz, meroweusz, intercyza co to jest, małgorzata leyko, sentencje o człowieku, wojciech jabłoński, mirosław bochenek umk, brzydactwo…