Jaśmina

Jaśmina

Autor: Anna Szafrańska

Trzeci tom chwytającej za serce serii „PInk Tattoo”!

Tatuaż może być tym. co będzie. jeżeli pozwolimy odejść temu. co było.

Jaśmina znalazła swój azyl w PInk Tattoo – w miejscu. gdzie słowa rodzina i przyjaźń nabrały nowego znaczenia. Po rozwodzie pozornie poukładała swój świat. żyjąc dla innych ludzi. nie dla siebie. Tylko nieliczni poznali jej tajemnicę. która zaważyła na przyszłości. w której nie było miejsca na miłość.

Tymon wie. czym jest odpowiedzialność za błędy i jaki jest świat rządzący się zupełnie innymi prawami. Aby w nim przetrwać. trzeba się przystosować. Zbyt często odwracał wzrok. stał się podejrzliwy. a pięści służyły mu do obrony.

Oboje nie wierzyli. że można obrócić przeszłość w pył. by raz na zawsze stała

29.99: https://woblink.com/ebook/uwiklane-w-historie-bohaterki-i-zdrajczynie-jaroslaw-molenda-154340u

Cena:


ISBN

9788328714960: Wydawnictwo

Format

21.69: https://woblink.com/ebook/tuz-za-sciana-radoslaw-madejski-louise-candlish-204549u

Cena:


Masłem do dołu

Autor: Petr Šabach

Rogal (czy w tym wypadku czeski rohlík) zawsze denerwująco wywraca się na talerzu. w dodatku zwykle masłem do dołu. Prawo natury. z którym trzeba się pogodzić. Tak jak z innymi dość irytującymi faktami. jak choćby tym. że człowiek się starzeje. Jednak czy rzeczywiście jesteśmy na to wszystko skazani? A może by na przykład zaprojektować i opatentować talerzyk. na którym podstępny rogalik nie ma prawa się wykopyrtnąć? Poza tym – czy przekroczywszy pewną granicę wieku. trzeba być nudnym i poukładanym? Bohaterowie Masłem do dołu. dwaj czerstwi sześćdziesięciolatkowie Arnošt i Evžen. są innego zdania.

Masłem do dołu to najnowsza powieść Petra Šabacha. która z miejsca uzyskała w Czechach status bestsellera i znalazła się w finale Nagrody Josefa Škvoreckiego.

Wi

31.5: https://woblink.com/ebook/cycero-trylogia-rzymska-i-robert-harris-piotr-amsterdamski-24888u

Cena:


Wespazjan. Władcy Rzymu

Autor: Robert Fabbri

Piąty tom cyklu o Wespazjanie.

Brytania. 45 rok. W pobliżu Stonehenge druidzi chwytają w zasadzkę Sabinusa. chcąc zwabić Wespazjana. który zapewne przybędzie ratować brata – by obu rzymskich legatów złożyć w mrocznej ofierze prastarym bogom podczas letniego przesilenia. Wespazjan musi walczyć o uratowanie brata i zakończyć podbój południowego zachodu tej nawiedzonej wyspy. nim wezwanie do Rzymu wrzuci go w wir cesarskiej polityki. Trzej wyzwoleńcy Klaudiusza wciąż są wszechwładni. Kiedy wydają wyrok na cesarzową Messalinę. każdy z nich popiera inną kobietę na jej miejsce. Która z nich zatriumfuje – i jaką cenę zapłaci Wespazjan?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9nawyki warte miliony, sieć – ostatni bastion ss, polscy podróżnicy i odkrywcy 19 wieku, ekonomia dobra i zła pdf, poprawność polityczna po angielsku, rosyjskie w, rytmy abo wiersze polskie, bystre zwierzę, piketty kapitał w xxi wieku, agnieszka frączek, minecraft podręcznik kreatywnego budowania, augustyn wyznania pdf, gospodarka liberalna, książka red lipstick monster, wicher książka, stulecie winnych tom 2 pdf, dziecko z mgły, nieograniczony sukces w sprzedaży, obudź w dziecku olbrzyma, neuropsychologia kliniczna, władca pierścieni książka, grey zdemaskowany pdf, złota legenda jakub de voragine, kosmetologia pielęgnacyjna i lekarska, słownik portugalsko polski z wymową…