Trzy wymiary współczesnego bezpieczeństwa

Trzy wymiary współczesnego bezpieczeństwa

Autor: Stanisław Sulowski

Książka jest opracowaniem zbiorowym dotyczącym wybranych

zagadnień współczesnego bezpieczeństwa. w szczególności bezpieczeństwa

wewnętrznego. Tematyka ta nie traci na aktualności. Wręcz przeciwnie. Znajduje

coraz szersze zrozumienie i uznanie. tak w aspekcie teoretycznym. związanym

z wiedzą o bezpieczeństwie. w tym jego tożsamością. jak również w aspekcie

praktycznym. odnoszonym np. do sprawnego funkcjonowania państwa. stabilnych

stosunków społecznych lub warunków prowadzenia działalności gospodarczej.

Wszechstronne zainteresowanie bezpieczeństwem wyrażają realizowane kierunki

24: https://woblink.com/ebook/literatura-i-faktury-historii-xx-i-xxi-wieku-alina-molisak-jagoda-wierzejska-tomasz-wojcik-andrzej-zieniewicz-146933u

Cena: Jagoda Wierzejska


ISBN

9788380170254: Wydawnictwo

Format

28.5: https://woblink.com/ebook/polska-w-unii-europejskiej-edward-jakubowski-waldemar-slugocki-146934u

Cena: Waldemar Sługocki


1

:

:

Cena:


Ella zaklęta

Autor: Gail Carson Levine

ELLA ZAKLĘTA – KLĄTWA POSŁUSZEŃSTWA

Czy bycie grzeczną i posłuszną to powinność każdej dziewczynki? Co. jeśli staje się to ciężarem nie do udźwignięcia. wręcz – przekleństwem? Książka pełna magii. ale też wyjątkowej prawdy o nas samych i szukaniu swojej drogi. I bohaterka. jakich potrzeba współczesnym dziewczynkom. bo często i one padają ofiarą klątwy posłuszeństwa…

Gdy Ella przychodzi na świat. otrzymuje od szalonej wróżki Lucyndy dar bezwzględnego posłuszeństwa. Od tej chwili musi spełnić każde polecenie – nawet głupie. śmieszne i – co gorsza – również okrutne i niebezpieczne. W fantastycznym świecie krainy Kyrie. gdzie żyją jednorożce. centaury. elfy. olbrzymy i groźne ogry. dar Elli staje się istnym przekleństwem.

Kiedy

:

Cena:


RODZINA CORLEONE

Autor: Mario Puzo

Historia walki Vita Corleone o wpływy i początków kariery mafijnej jego najstarszego syna Sonny’ego i przybranego syna Toma Hagena.

Nowy Jork. rok 1933.

Większość mieszkańców odczuwa skutki wielkiego kryzysu. Są jednak tacy. którzy świetnie prosperują – dzięki prohibicji. Tylko że prohibicja wkrótce ma być zniesiona. a między miejscowymi organizacjami przestępczymi rozegra się krwawa walka o wpływy.

Przed rodziną Corleone rysuje się szansa na zdobycie dominującej pozycji wśród rodzin mafijnych. A dla Vita Corleone nie ma nic ważniejszego niż zapewnienie przyszłości swoim najbliższym.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32.5


Zostań ze mną

Autor: Lidia Liszewska

Prawdziwa. dojrzała miłość. która poruszy twoje serce

Matylda i Kosma wreszcie znaleźli upragnione szczęście. W domu w mazurskiej głuszy wychowują córki i zajmują się nowym niecodziennym pomysłem na biznes. Gdy ona wyjeżdża w samotną podróż do Włoch. on musi sprawdzić się w roli ojca i poradzić sobie z codziennością dwóch kilkulatek. Podziwiając malownicze krajobrazy i pisząc emocjonalne listy. Matylda nie spodziewa się. że jej ukochany spotka znacznie młodszą kobietę. z którą przed laty łączyło go coś więcej. Czy będzie chciała namieszać w dopiero co poukładanym życiu Kosmy? 

Gdy los wszystko komplikuje. liczą się tylko prawdziwe uczucia.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Czterdzieści minus

Autor: Katarzyna Kostołowska

Anita to właścicielka upadającej czekoladziarni. Magda właśnie się dowiaduje. że jest w ciąży i że zdradza ją mąż. Aśka. rozchwytywana przez klientów stylistka. dusi się w nieudanym małżeństwie. Karola wciąż trafia na nieodpowiednich facetów. którzy zostawiają ją ze złamanym sercem.

Wszystkie dziewczyny są przed czterdziestką – łączą je wieloletnia przyjaźń i umiejętność rozwiązywania każdego problemu w pięć minut. I miasto. które jest świadkiem ich wzruszeń. wieczorów zakrapianych winem. wielkich planów oraz zawiedzionych nadziei. To właśnie krętymi uliczkami Wrocławia podążają ku miłości.

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 28


1

:

:

Cena:czy mnie słyszysz, tomasz terlikowski małgorzata terlikowska, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo, książki za darmo, aleksandra bąk, miasto królewskie, studnia kolorowanka, blacha mademoiselle genius, rok 1984 mobi, cukierku ty lobuzie, internetowa wypożyczalnia książek, podróże poza ciałem, pieśń filaretów interpretacja, trąf, wołyń 2016 torrent, zatoka świń pdf, runa vera buck, matematyka finansowa podgórska, agnieszka chylińska książki, piotruś pan audiobook…