Kobieta. Kapłaństwo serca

Kobieta. Kapłaństwo serca

Autor: Croissant Jo

W tej książce kobieta zwraca się do kobiet. Pokazuje specyfikę. trud i radość powołania kobiety. w każdym przypadku zachwycając się jego pięknem. A ten zachwyt rodzi się z odczytywania Bożego planu i życia według niego. Bycie kobietą – córką. żoną. matką – to Bóg wpisał w serce kobiety i to jest dla niej odpowiedzią na pytanie o szczęście. Bez względu na to. czy żyje w małżeństwie. samotnie czy w zakonie.

To już III polskie wydanie książki La femme sacerdotale ou le sacerdoce du coeur Jo Croissant – pierwsze ukazało się ponad 30 lat temu i w tym czasie przetłumaczono ją na ponad 20 języków. Mimo upływu czasu refleksja nad istotą bycia kobietą w gruncie rzeczy pozostała niezmienna – tak samo kluczowa! Dowodem na to są liczne świadectwa kobiet. które pogodzone z własną kobiecością. odnalazły szczęście i dumę z bycia kobietą.

W tym zdezorientowanym i poszukującym „sensu” świecie odczułam konieczność powrotu do źródeł. zbadania Pism. by podjąć próbę zrozumienia tego. co mówi nam na temat sensu życia. cierpienia i śmierci słowo Boże. Dostrzegłam w nich. jak wielka jest kobieca rola. i że dla ludzkości jest rzeczą pilną. by kobieta odnalazła swoją tożsamość i miejsce w planie Bożym – wyjaśnia autorka. I dodaje – Każda kobieta jest wezwana do radosnego odkrywania kwintesencji swej kobiecości. do zgłębiania tajemnicy Kobiety we wszystkich wymiarach. jako córki. żony i matki. by stać się prawdziwym vis à vis dla mężczyzny. Wejście w krąg Bożego spojrzenia jest dla niej drogą wolności i najwięk­szego rozkwitu.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


Córki szefa – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

„Jej powieki ciężko opadały i lekko rozchylała usta. Łamiącym się głosem wymamrotała:

– Chciałabym. żebyś wziął mnie tak jak moją siostrę’.

Janne zostaje zaproszony przez swojego nadętego szefa na przyjęcie z okazji najdłuższego dnia roku. Midsommar. Jedzie na nie z pewnymi oporami. Na miejscu spotyka dwie córki przełożonego: Annikę i Sofię. obie młode. piękne i – jak Janne dość szybko się przekona – zainteresowane jego osobą. Dojrzały. doświadczony mężczyzna uwodzi najpierw Annikę. później zakrada się do jej niewinnej młodszej siostry. Okazuje się. że Sofia także na niego czeka. Wreszcie ta szalona noc. której długo nie zapomną. łączy ich wszystkich troje.

Córki szefa to opowiadanie o gorącej i dzikiej letniej nocy. o odwadze. aby doświadczać

2.99: https://woblink.com/ebook/wsrod-drzew-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-203435u

Cena:


Doskonałe Public Relations

Autor: Barlik Jacek

Monografia omawia popularną i niezwykle wpływową w dziedzinie PR teorię doskonałego public relations Jamesa Gruniga. Autor stawia sobie trzy główne cele:

  • eksploracyjne – służące poznaniu. opisowi i zrozumieniu zjawisk zachodzących w teorii public relations
  • eksplikacyjne – a więc wyjaśniające główne wątki w debatach wokół teorii doskonałego public relations oraz
  • prognostyczne – czyli stanowiące próbę odpowiedzi na pytanie o przyszłe kierunki rozwoju teorii doskonałego public relations.

Choć autor szczegółowo opisuje i analizuje teorię doskonałego public relations. to książka odnosi się do public relations w szerszym ujęciu. ponieważ dr Jacek Barlik omawia także najważniejsze wyzwania. najbardziej

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Zatrzymaj zegar o jedenastej

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść jednej z najpopularniejszych autorek PRL-u!

Powieść kryminalna. której akcja toczy się w na początku lat 70. XX wieku w Warszawie. Grupa milicjantów musi zmierzyć się ze zbrodnią. której korzenie sięgają sprawy z czasów II wojny światowej. Z jednej strony stają zatem przedstawiciele organów ścigania. z inteligentnym kapitanem na czele. z drugiej znajduje się morderca zegarmistrza. który zamieszkiwał warszawskie Bródno. Autorka. prowadząc główny wątek. wiele uwagi poświęca opisom. wskazując . na szybko zachodzące metamorfozy urbanistyczne osiedla.

Powieść otrzymała nagrodę w konkursie. który zorganizowany został przez Komendę Główną Milicji Obywatelskiej oraz Państwowe Wydawnictwo „Iskry’.

Idealna dla fanów kryminałów milicyjnych!

:

Cena:bestia w jaskini, on pytania intymne, kangurek kao 2 poradnik, test przygody tomka sawyera profesor, współczesna wiedza o polimerach, dante alighieri książki, jak mniej myśleć. dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych chomikuj, ksiazka online, przyimek i spójnik, bo to jest wieszcza najjaśniejsza chwała interpretacja, masa o procesie polskiej mafii pdf, kate hewitt, szklanki z koszyczkiem, ebook kup, catrin collier, michael d. o’brien, cisza ulub, huelle paweł, nigdy nie pozwolę ci odejść pdf, biblioteka internetowa za darmo, jabłońska choroby skóry, miłość i odpowiedzialność pdf, kauzacja…