Szklane skrzydła motyla

Szklane skrzydła motyla

Autor: Katrine Engberg

Pasjonujący thriller o misternej zemście. w którym prawdziwy sprawca. niczym tytułowy motyl szklanoskrzydły. do samego niemal końca pozostaje „niewidoczny”

dla tropiących go detektywów…

Pewnego jesiennego poranka roznosiciel gazet dokonuje makabrycznego odkrycia: w fontannie na Strøget. głównym deptaku Kopenhagi. znajduje ciało nagiej kobiety. Policja ze zdziwieniem odkrywa brak jakichkolwiek śladów krwi. na ciele ofiary są natomiast liczne nacięcia. Wszystko wskazuje na to. że ofierze upuszczono krew. W ciągu następnych dwóch dni pojawiają się dwa kolejne ciała. jedno w fontannie przed Szpitalem Krajowym. drugie w jednym ze stawów w centrum miasta. Wszystkie ofiary zginęły w ten sam sposób: upuszczono im krew. używając do tego rzadkiego rodzaju skalpela – skaryfikatora. Poza tym okazuje się. że wszystkie trzy ofiary coś wiąże: wszystkie pracowały w ośrodku terapeutycznym Dom Motyl dla młodzieży z problemami psychicznymi. Ośrodek został rozwiązany kilka lat wcześniej po samobójstwie jednej z młodych pacjentek. Teraz zaczynają ginąć osoby z nim związane. Kto będzie następną ofiarą? Kto zabija i dlaczego? Rozpoczyna się wyścig z czasem…

„Katrine Engberg jest prawdziwą gwiazdą współczesnego kryminału”.

Camilla Läckberg

„Najnowsza powieść Katrine Engberg to wyrafinowana. znakomita rozrywka. Autorka wprost zaczarowuje czytelnika: kiedy jakaś tajemnica zostaje rozwikłana. okazuje się. że kryje ona kolejną”.

„Information”

„Rewelacyjny thriller… Wartka akcja i świetny język. dodatkowo poczucie humoru i wspaniała stara Kopenhaga”.

„Berlingske Tidende”

„Katrine Engberg przejmuje prowadzenie wśród autorów kryminałów”.

„Fyens Stifttidende”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Urodziłam dziecko szejka

Autor: Marcin Margielewski

Wstrząsająca historia kobiety. która wbrew swojej woli została surogatką szejka.

Ola. młoda i oddana pracy pielęgniarka. dostaje pracę jako opiekunka niepełnosprawnej córki saudyjskich arystokratów. Na miejscu okazuje się jednak. że pani domu ma dla niej zupełnie inne zadanie niż to. na które wskazywał kontrakt. Dziewczyna wpada w misterną pułapkę intryg trzęsącej arabską rodziną matrony i znajduje się w sytuacji bez wyjścia. W tym oszustwie cel jest jeden – macierzyństwo za wszelką cenę. Ola wbrew swojej woli zachodzi w ciążę z synem szejka. Rozpoczyna się koszmar. który zmieni jej życie. bo w Arabii Saudyjskiej za nieślubną ciążę grozi nawet kara śmierci.
Marcin Margielewski wysłuchał zwierzeń. na które bohaterka była gotowa dopiero po dekadzie od tamtych wydarzeń.

Do czego są w stanie posunąć się bogate arabskie rodziny. by ukryć wstydliwą bezpłodność? Jaką cenę są gotowe zapłacić za rodzicielstwo? I dlaczego jedne kobiety wyrządzają krzywdę innym. w kraju. w którym wszystkie mają tak niewiele praw?


Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy. prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował. mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii. Dubaju. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: ‚Jak podrywają szejkowie’ (2019). ‚Była arabską stewardesą’ (2019). ‚Zaginione arabskie księżniczki’ (2020) i ‚Tajemnice hoteli Dubaju’ (2020).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788324079483: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/zanim-wyjedziesz-w-bieszczady-przystanek-jezioro-kozlowski-maciej-kazimierz-nozka-marcin-scelina-196870u

Cena: Kazimierz Nóżka


ISBN

9788376869513: Wydawnictwo

Format

16.5: https://woblink.com/ebook/truly-ewa-spirydowicz-reed-ava-204636u

Cena:puls życia 7 ćwiczenia, religja, książki o lekarzach, pan pierdziołka spadł ze stołka pdf, rzniw, kobieca psychika, katarzyna michalak uśmiech losu, na szczycie magazyn, jej wysokość p pdf, krolowa sniegu pdf, sprawozdawczość budżetowa jednostek samorządu terytorialnego, szkoły policyjne polska, minecraft po polsku odcinek 2, packet tracer cisco, silmarillion pdf pl, psychologia zła, jerzy osiński, adam mazurkiewicz, hiszpański podręcznik do samodzielnej nauki pdf…