ISBN

ISBN

9788366625495: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/w-lozu-z-tudorami-magdalena-loska-licence-amy-204167u

Cena:


Nomadzi. Życie w drodze

Autor: Zuzanna Bukłaha

Masz wrażenie. że życie przecieka ci przez palce. a ty wciąż siedzisz w pracy? Tęsknisz za ciepłym piaskiem pod stopami? Chciałbyś zobaczyć świat. ale nie masz na to czasu ani pieniędzy?

To opowieść o ludziach. którzy czuli podobnie. W końcu powiedzieli NIE – korpo. etatom i utartemu schematowi. Kiedy zrozumieli. że życie jest za krótkie. by być przykutym do biurka. spakowali laptopa. dobre buty i ruszyli w świat.

Jednak nawet współczesny nomada musi z czegoś żyć. a praca – choć czasem uciążliwa – może być rozwijająca i twórcza. Trudno rzucić dosłownie wszystko. Ale można rzucić wszystko… oprócz pracy.

Skoro w dobie szybkiego łącza tyle rzeczy da się zrobić zdalnie. dlaczego nie pracować. podróżując?

· Tomek rozkręcał firmę. pr

31: https://woblink.com/ebook/tam-gdzie-milcza-roze–193284u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/196570/epub

1: Autor

Autor

Małgorzata Rogala: Autor

Cena: Autoruwikłani chandler, ebooki za darmo do pobrania, kiedyś po ciebie wrócę, jack canfield, danuta czarnecka, stres u dziecka objawy, depesze herr, czarna owieczka do wydrukowania, berdo książka, dziennikarz sportowy, marshall rosenberg książki, juliusz peb, bibliotekarka z auschwitz, wstań albo będziesz święty albo będziesz nikim, czlowiek pies, wszyscy klamia, straż graniczna książki, lampiony książka, zdazyc przed zmrokiem, elżbieta weiss…