Głos skrzypiec

Głos skrzypiec

Autor: Andrea Camilleri

Czwarta powieść z komisarzem Salvem Montalbanem w roli głównej – czwarta sprawa. w której w równym stopniu nietypowa jest zbrodnia. co postać prowadzącego śledztwo. Podczas prywatnej podróży służbowy samochód Montalbana potrąca zielone Twingo. Zaintrygowany brakiem reakcji ze strony właściciela. komisarz zakrada się do willi. przed którą doszło do incydentu. Podczas tej nieformalnej wyprawy odkrywa zwłoki pięknej. młodej blondynki. I oto. podobnie jak w poprzednich powieściach. wskutek niekonwencjonalnego postępowania policjanta. z jednej sprawy robią się dwie – trzeba odkryć zabójcę. lecz również sprawić. żeby zwłoki zostały odkryte w następstwie formalnej procedury. Kiedy Montalbano realizuje swoją mistyfikację. staje się przypadkowym świadkiem prywatnego koncertu światowej sławy skrzypka. który stara się uciec od świata… Odległe wydarzeniaq łączy nić. której ślad Montalbano raz po raz mocno chwyta w ręce. żeby doprowadzić dochodzenie do końca. Głos skrzypiec to powieść nieco bardziej ‚ściszona’ od poprzednich kryminałów Andrei Camilleriego. Jej fabuła toczy się z dala od mafii i polityki. w gęstym klimacie sycylijskiego miasteczka. który rozjaśniają barwne. zapadające w pamięć postaci.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 14


ISBN

9788380886001: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/geny-jonathan-slack-31856u

Cena:


Geny

Autor: Jonathan Slack

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof.

31: https://woblink.com/ebook/trzecia-ludzkosc-bernard-werber-marta-olszewska-26102u

Cena:


ISBN

9788380977952: Wydawnictwo

Format

31.8: https://woblink.com/ebook/wszystko-co-mam-katie-marsh-25987u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32349/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/154353/epub

1:

:

Cena:


Pensjonat Sosnówka

Autor: Maria Ulatowska

Dalsze losy bohaterów „Sosnowego dziedzictwa”.

Okazuje się. że można być szczęśliwym. gdy tylko pomoże się trochę losowi. Albo… kiedy los nam pomoże! W wyremontowanym dworku na Kujawach Anna Towiańska. młoda „dziedziczka z Sosnówki”. urządza przytulny pensjonat. Zakochana w tym miejscu. jego klimacie i w tutejszych ludziach. zdobywa nowych przyjaciół i… traci serce. Czy prowadzenie pensjonatu okaże się łatwym kawałkiem chleba?

„Pensjonat Sosnówka” to opowieść o ludziach dobrych i o tych. którzy dobro dopiero mają w sobie odkryć; o barwnym Dyziu. małym Florku. cudownej Irence. niezawodnym Jacku. suczce Szyszce oraz wielu innych mieszkańcach i gościach magicznej Sosnówki. To historia o poszukiwaniu miłości niezależnie od wieku i odkrywaniu pasji w rzeczach. które kocha

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


Gdyby nie ty

Autor: Colleen Hoover

Gdyby nie ona. moje życie wyglądałoby inaczej.

Gdyby nie on. nie dałabym sobie rady.

Gdyby nie ty…

 

Gdyby nie córka. życie Morgan wyglądałoby inaczej. Nie planowała ciąży w młodym wieku i szybkiego ślubu. Teraz jest zdeterminowana. żeby uchronić Clarę przed błędami. które sama popełniła.

Gdyby nie matka. Clara mogłaby iść do przodu. Według niej Morgan staje się coraz bardziej zgorzkniała i zupełnie brak jej spontaniczności. Clara nie chce być taka jak ona.

Gdy tragiczny wypadek dotyka ich rodzinę. życie kobiet wywraca się do góry nogami. Morgan znajduje wsparcie u ostatniego mężczyzny. po którym by się tego spodziewała. Clara zwraca się do chłopaka. z którym nie mogła się kontaktować. Dla jednej i drugiej to relacje okupione dylematami i trudnymi decyzjami. Czy za

19.44: https://woblink.com/ebook/seks-nie-milosc-vi-keeland-180300u

Cena:


Okularnik

Autor: Katarzyna Bonda

Kontynuacja bestsellerowego ‚Pochłaniacza’ z Saszą Załuską w roli głównej. Drugi tom serii ‚Cztery Żywioły’ Katarzyny Bondy! Nie ma ciała. nie ma zbrodni. Tak przynajmniej może wydawać się każdemu. kto otarł się choćby w najmniejszym stopniu o policyjną pracę. do której zamierza w końcu powrócić Sasza Załuska. Jeszcze tylko do końca uporządkuje swoje osobiste sprawy. rozprawi się na zawsze z przeszłością i znów stanie się profilerką. Podczas krótkiego urlopu w podlaskiej Hajnówce bierze udział w tradycyjnym białoruskim weselu. To właśnie tam dochodzi do uprowadzenia panny młodej. która. jak potem się okazuje. nie jest pierwszą zaginioną kobietą. W okolicznych lasach wciąż znajdowane są ludzkie szczątki i wydawałoby się. że nic nie łączy tych spraw. Nic. poza okularnikiem – starym mercedesem. który zawsze pojawia się w pobliżu. W tym samym czasie na jaw wychodzi mroczna przeszłość mieszkańców podlaskiej wsi. a straszne tajemnice sięgają jeszcze czasów II wojny światowej. Co tak naprawdę sprawiło. że sielski urlop zamienił się w powikłane śledztwo z masą krwawych wątków. które wcale nie są ze sobą spójne?

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 35.9jacq christian, siła stresu, julia i jej córki, ekonomia instytucjonalna, arabski ksiaze, pasażerowie wiatru, miejsce bez ciebie – jewel e. ann, sara temer, tadeusz zubiński, darmowe audiobooki, harry potter i książe półkrwi pdf, melanie milburne, jerzy mellibruda książki, marta sztokfisz, rehabilitacja ginekologiczna…