Wyśniona miłość

Wyśniona miłość

Autor: Magda Kaczmarczyk

Historia dojrzałego mężczyzny i młodej dziewczyny. która dopiero wkracza w dorosły świat. Piotr to zabójczo przystojny psychoterapeuta i tarocista. Jest opiekuńczym mężem i ojcem. Agata to atrakcyjna maturzystka. która po uzyskaniu świadectwa dojrzałości chciałaby uczęszczać do szkoły. w której Piotr jest również nauczycielem. Bardzo silnie związana jest ze swoim bratem Maćkiem. który pewnego dnia zostaje oskarżony o hakerstwo i znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej świat rozsypuje się na milion kawałków. Wtedy pojawia się ON. mądry i interesujący wykładowca. który nie tylko pociesza i daje wsparcie w tej tragicznej sytuacji. ale wprowadza dziewczynę w świat ezoteryki i miłości. której dotąd nie znała. Piotr ze zdumieniem dość długo przyglądał się Agacie. mając wrażenie. że

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Anestezjologia ambulatoryjna

Autor: Johan Raeder

Pierwszy przewodnik dotyczący organizacji zabiegów i znieczuleń w trybie ambulatoryjnym. Omówiono w nim tematy szczególnie ważne dla anestezjologa. przenosząc punkt ciężkości jego zainteresowań z samego zabiegu prowadzonego na sali operacyjnej na cały okres okołooperacyjny. Prezentowane zagadnienia to: organizacja oddziału. kwalifikowanie pacjenta w trybie ambulatoryjnym. przeciwwskazania. postępowanie z pacjentami w szczególnych grupach (dzieci. ciężarne. otyli. pacjenci w podeszłym wieku. pacjenci z chorobami towarzyszącymi. uzależnieni od alkoholu). zbieranie wywiadu. udzielanie informacji choremu; farmakologię i techniki anestezjologiczne. Przedstawiono również praktyczne zasady postępowania. wybór środków i metody znieczulenia. także alternatywne.

Wydaw: https://woblink.com/ebook/anestezja-chorych-w-stanie-zagrozenia-zycia-waldemar-machala-161661u

Cena:


La Terre

Autor: Émile Zola

Zola décrit la vie et les habitudes de la famille Fuan vivant dans le district de Shatoden. dans un village proche de la ville de Klua. Le pere est le vieux Fuan. propriétaire d’un grand terrain. Le livre traite de l’importance de la Terre pour les hommes et de ce qu’ils sont prets a posséder. Comme une personne est terrible. qu’a cause d’un morceau de terre. elle trébuche et peut lever la main a ses propres parents.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Dziecko znikąd

Autor: Christian White

„Dynamiczny. metafizyczny i szokujący!”

A.J. Finn – autor Kobiety w oknie

Każda rodzina ma swoje sekrety… Czy dotykają one również Ciebie?

Kimberly Leamy. trzydziestoletnia Australijka. dowiaduje się nagle. że nie jest kimś. za kogo dotychczas się uważała. Po długich poszukiwaniach odnajduje ją starszy brat Stuart Went. Okazuje się. że Kim nazywa się naprawdę Sammy Went i jako dwuletnia dziewczynka zaginęła bez śladu w prowincjonalnym mieście Manson w Kentucky w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna następnie trafiła do Australii. gdzie wychowała się w nowej rodzinie. Kimberley – albo Sammy – nic z tego nie pamięta. Kim i Stuart lecą do Ameryki i rozpoczynają prywatne śledztwo w tej sprawie. Prowadzi ono do mrocznego świata sekty religijnej i dawnych sekretów rodzinnych.

Christian White – australijski pisarz i uhonorowany nagrodami scenarzysta filmowy. Jego debiut powieściowy Dziecko znikąd zdobył w 2017 roku nagrodę literacką Victorian Premier’s Literary Award. a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do siedemnastu krajów. Mieszka w Melbourne wraz z żoną. reżyserką filmową Summer DeRoche.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99mózg i serce magiczny duet pdf, płonąca kobieta, zane grey, aleksander rusin, poradnik spawalnika, j. słowacki, logistyka międzynarodowa pdf, urządzenia i systemy mechatroniczne, platon państwo pdf, tylko ty mnie zrozumiesz pdf, harry potter ksiązki, cukierku, ty łobuzie audiobook, kod rabatowy beck, żmijowisko serial netflix, biochemia harpera wydanie 6, poradnik emeryta, odtwarzacz do audiobooków, proba sil, książe regent…